L. Hamiltonas: šio sezono automobilis lenktynių laimėti negali

L. Hamiltonas: šio sezono automobilis lenktynių laimėti negali
logo 2023 Lapkričio 16 d. 13:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ Brazilijos GP surengė nuviliantį pasirodymą. Pasak trečią vietą asmeninėje įskaitoje užimančio Lewiso Hamiltono, komanda žino, ką padarė ne taip, tačiau tuo pačiu supranta, jog šiame sezone laimėti GP tiesiog neturi pajėgumų.

„Vis dėl to, mes tiesiog nepadarėme gero darbo. Tačiau iš to daug pasimokyta. Geriau žinome kur turime eiti ir kur turime siekti patobulėti. Iš patirties, kurią įgyji per nesėkmės, visuomet galima daug pasimokyti. Taigi, tikiuosi, jog Las Vegase viskas bus geriau, tačiau vis dar nežinome, kaip čia suveiks mūsų automobilis.

Tai nėra automobilis, kuris gali laimėti pasaulio čempionatą. Nemanau, kad jis gali laimėti ir tiesiog vienas lenktynes. Tai yra dalykai, prie kurių mes turėsime dirbti jau kitais metais. Bet kuriuo atveju, mes tikrai kovosime, kad liktume aukščiau nei „Ferrari“, o tai, kad konkuruojame dėl antrosios vietos yra puikus pasiekimas, atsižvelgiant į sezono pradžią. Labai tikiuosi, kad šią poziciją pavyks išlaikyti“, - mintimis dalijosi L. Hamiltonas.

Primename, jog, palankiai susiklosčius aplinkybėms, L. Hamiltonas dar galėtų kovoti dėl antrosios vietos ir asmeninėje rikiuotėje, kur šiuo metu jį lenkia Sergio Perezas iš „Red Bull“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218