L. Hamiltonas tikisi, kad likusi sezono dalis bus stabilesnė (5)

L. Hamiltonas tikisi, kad likusi sezono dalis bus stabilesnė
logo 2017 Birželio 19 d. 13:51, Mercedes-Benz

„Mercedes“ vairuotojas Lewisas Hamiltonas deda viltis, kad sezono dalis, kur netruko pakilimų ir nuopuolių jau palikta už nugaros.  Britas šiuo metu nuo pirmoje vietoje esančio Sebastiano Vettelio atsilieka 12 taškų, o jo toks rezultatas, žinoma, netenkina.

„Žinoma, Kanadoje buvo nuostabus savaitgalis, bet negaliu nuspėti, kas bus ateityje“, - kalbėjo britas. – Mums paruošti bolidą kiekvieną savaitgalį yra tikras iššūkis. Bet tikiu, kad daug ko išmokome Monake ir daug ko išmokome Kanadoje.

Jei sugebėtume sukurti tai ką kuriame pastaruoju metu, tikiu, kad galime ir toliau kovoti ir tikėkimės nevažinėti ir vėl amerikietiškais kalneliais į viršų ir į apačią“, - pridėjo lenktynininkas.

Yra daug kalbama ar „Mercedes“ gali mesti iššūkį S.Vetteliui, ypač po to, kai prasidėjo kalbos, jog intriga į čempionatą gali sugrįžti tik tuo atveju, jei vokietis nefinišuos bent vienose lenktynėse.

Komentarai (5)


Sajan Button
| 2017 Birželio 19 d. 22:58
Hamis tikrai ne kaip Buttonas, Buttonas buvo protingesnis ir ismintigesnis.
YZF
| 2017 Birželio 19 d. 19:53
Liuise kaip koks Buttonas, jeigu bolidas gerai eina tada viskas ok, bet jeigu derinimas pro sona - tada velkasi kazkur gale. Universalumo truksta
Sajan Button
| 2017 Birželio 19 d. 16:31
Jei Mersai pasitems, o ferraris nustos tobulieti, tada visko gali nutikti.
žiūrovas f-1
| 2017 Birželio 19 d. 15:15
Tikekimes kova tarp Vettelio ir Hamio truks iki cempionato pabaigos del cempiono vardo.
Life
| 2017 Birželio 19 d. 14:44
Mes irgi tikimės, kad likusiuose etapuose ims lengvas pergales kaip Kanadoje, negerai, kai toks geras pilotas turi vargti ir kažką lenkti norėdamas laimėti titulą.