L. Hamiltonas Turkijoje tikisi kovoti dėl „pole“ pozicijos

L. Hamiltonas Turkijoje tikisi kovoti dėl „pole“ pozicijos
logo 2021 Spalio 08 d. 20:29, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas tikisi rytoj Turkijoje vyksiančioje F-1 kvalifikacijoje kovoti dėl „pole“ pozicijos.

Už tai, jog jo bolide buvo pakeistas variklis, sportininkui bus skirta 10 starto pozicijų bauda. Tad lenktynininkas norėtų kvalifikacijoje iškovoti kuo aukštesnę startinę poziciją ir taip sušvelninti patirtą žalą.

„Man reikia iškovoti „pole“, kad maksimaliai sumažinčiau patirtą žalą. Turime kuo geriau perprasti ir tinkamai sureguliuoti bolidą, kad būtume stiprūs įveikdami ilgas distancijas. Tad tikiuosi, jog pavyks rasti tinkamą balansą. Šis savaitgalis niekuo nesiskiria nuo kitų“, - po šios dienos treniruočių kalbėjo L. Hamiltonas.

Brito teigimu, sekmadienį vyksiančių lenktynių metu kilti rikiuote aukštyn nebus lengva.

„Aplenkti vieną iš „Ferrari“ pilotų lengva nebus. Tą patį galima pasakyti ir apie „Renault“ bei „McLaren“. Kiekvienais metais jie vis labiau ir labiau patobulėja. Nežinau kaip jiems tai pavyksta. Bet džiugu matyti juos demonstruojančius geresnę formą. Tikiuosi, kad ir kitais metais jie bus stiprūs.“

L. Hamiltonas jau pirmoje treniruotėje pagerino 16 metų gyvavusį trasos rekordą. Anot brito, sukibimas trasoje dabar daug geresnis nei buvo pernai.

„Pernai tai buvo visiškai nauja asfalto danga. Bet šių metų etapui jie nuvalė dangos paviršių, tad pirmoje treniruotėje nežinojau ko tikėtis. Tačiau dabar skubimas toks, kokia šioje trasoje niekada iki šiol nebuvo. Tad dabar trasoje pilotuoti bolidą daug maloniau.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas