L. Hamiltonas: V. Bottas nusipelnė vietos „Mercedes“ komandoje

L. Hamiltonas: V. Bottas nusipelnė vietos „Mercedes“ komandoje
logo 2018 Gegužės 03 d. 06:00, Daimler

Valtteri Botto kontraktas su „Mercedes“ užsibaigia 2018 metų pabaigoje ir „Formulėje-1“ jau seniai svarstoma, kas galėtų pakeisti suomį pasaulio čempionų komandoje. Tačiau Lewisas Hamiltonas sako, kad Bottas pelnytai užima vietą „Mercedes“ ekipoje.

Lewisas Hamiltonas: „Priežastimi, kodėl aš užsilaikiau su išėjimo ant podiumo buvo ta, kad aš sugrįžau į komandą, norėdamas pasveikinti Valtteri. Jis puikiai važiavo lenktynėse Baku. Aš manau, kad jis dabar kaip niekada yra nusipelnęs vietos mūsų komandoje. Manau, kad „Mercedes“ yra patenkinti jo darbu.

Aš žinau, kaip sunku yra pergyventi tas dienas, kuomet manai, kad nugalėjai, tačiau pergalė išslysta tau iš rankų. Man yra taip buvę, todėl iš pagarbos jam aš nuėjau pas jį, kad palaikyčiau. Nemanau, kad Valtteri tikėjosi mane pamatyti“.

Kalbėdamas apie momentą, kuomet Valtteri mašinoje sprogo padanga, Lewisas pažymėjo: „Esant tokiam dideliam greičiui buvo sunku ką nors įžiūrėti. Staiga jis sulėtėjo ir vietoje juodos spalvos padangos aš pamačiau kažką balto ar sidabrinio. Aš pagalvojau, kad su jo padanga kažkas atsitiko bet tuo momentu aš neturėjau laiko pergyventi dėl jo. Aš pagalvojau: „Aš dabar jau pirmauju, reikia išlaikyti poziciją iki finišo“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794