L. Hamiltonas: visi norėtų vairuoti „Red Bull“ automobilį

L. Hamiltonas: visi norėtų vairuoti „Red Bull“ automobilį
logo 2023 Gruodžio 08 d. 16:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas dar dvejus metus liks dabartinėje komandoje. Britas įvardijo priežastį, kodėl nusprendė pasilikti.

„Manau, jog nauja sutartis parodė mano įsipareigojimą komandą. Žiūrint realistiškai, visi šiame sporte svajoja sėdėti pergales skinančiame automobilyje. Kai buvau jaunesnis ir vairavau „McLaren“, tuo metu kai mums nesisekė, ši opcija man taip pat atrodė patraukli.

Kita vertus, kai aš žiūriu iš konkurencinės perspektyvos, man patiko iš sėkmingesnės komandos pereiti į tokią, kurį pergalių dar nepatyrė. Aš perėjau su vizija augti ir padėti kurti komandą. Dėl to, kai viską pasiekėme, turėjau labai gerą jausmą.

Visi vairuotojai žiūri į „Red Bull“ ir norėtų sėdėti šiame bolide. Aš nesu išimtis, to kažkiek nori visi.

Mes turėjome porą sunkių metų. Tačiau mes dirbsime, kad vėl taptume geriausi ir jeigu mums pavyks, tai bus kur kas geresnis jausmas nei tiesiog sėsti į geriausią dabartinį automobilį. Man nebūtų sunku sėstis į geriausią automobilį, tačiau mano palikimui daug daugiau reikštų pergalė su savo komanda“, - kalbėjo L. Hamiltonas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621