L. Lawsonas: lenktynėse atidaviau visas jėgas

L. Lawsonas: lenktynėse atidaviau visas jėgas
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 20:38, Pexels

Singapūro GP etapas buvo tik trečias Liamo Lawsono karjeroje „Formulėje-1“, bet jaunasis naujazelandietis puikiai susitvarkė su sudėtingomis visomis prasmėmis užduotimis ir finišavo 9-tas, uždirbdamas labai svarbius taškus „AlphaTauri“ komandai.

Jo komandos draugas Yuki Tsunodas iš distancijos pasitraukė jau pirmame rate po susidūrimo su Sergio Perezo „Red Bull“ starto sumaištyje.
Liamas Lawsonas: „Aš labai smarkiai pavargau. Lenktynės buvo ilgos ir karštos ir nors mums trūko tempo kovoti su vaikinais, važiavusiais priekyje, bet galvoju, kad pasiekėme maksimaliai įmanomo rezultato.

Sunkumų netrūko, aš dar turiu išmokti geriau startuoti, nes antrose lenktynėse paeiliui starto metu praradau dvi pozicijas ir tai apsunkino man gyvenimą, nes šioje trasoje labai sunku aplenkti.

Mes puikiai padirbėjome, tai leido patekti į kvalifikacijos finalą, bet kai prarandate dvi pozicijas pajudėdamas iš vietos, tai nėra malonu. Bet vėliau lenktynėse atidaviau visas jėgas.

Aš ilgai laukiau galimybės debiutuoti „Formulėje-1“ ir pagaliau ją gavau, todėl stengiuosi maksimaliai ją išnaudoti. Po kiekvienų lenktynių aš bendrauju su Helmutu Marko ir neabejoju, kad po šio etapo įvyks mūsų pokalbis. Kartu suprantu, kad mano svarbiausias uždavinys – pasiekti maksimaliai įmanomo rezultato per šį trumpą periodą, kai aš lenktyniauju „AlphaTauri“ ekipoje.
Jei atvirai, tai dėl kito sezono nieko pasakyti negaliu. Gauti pagrindinio piloto vietą „Formulėje-1“ yra be galo sunku, bet manau, kad dabar neverta kalbėti apie įvairiausius faktorius, o reikia koncentruotis ties darbu ir kiekvienoje sesijoje rodyti, ką sugebi“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821