L. Lawsonas sės už „AlphaTauri“ vairo ir Kataro GP (2)

L. Lawsonas sės už „AlphaTauri“ vairo ir Kataro GP
logo 2023 Spalio 04 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Kataro GP „AlphaTauri“ vairuotojų porą sudarys Yuki Tsunoda ir Liamas Lawsonas. Pastarasis dalyvaus dar viename etape, kadangi Danielis Ricciardo dar nėra tinkamai pasiruošęs po Zandvoorte patirtos traumos.

Anksčiau buvo kalbama, jog australas už bolido vairo turėtų grįžti būtent Katare, tačiau dar praėjusią savaitę buvo pranešta, jog sugrįžimą, greičiausiai, teks atidėti. Apie tai kalbėjo ir „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris, kuris pabrėžė, jog dabar D. Ricciardo nebeturi kur skubėti, kadangi vis tiek turi garantuotą sutartį ir kitam sezonui.

Skelbiama, jog teoriškai D. Ricciardo galėjo sugrįžti jau artėjantį savaitgalį, tačiau buvo nuspręsta nerizikuoti, kadangi tai yra sprinto savaitgalis. Būtent todėl buvo priimtas sprendimas, jog Kataro GP komandą atstovaus L. Lawsonas, o D. Ricciardo turėtų sugrįžti dar po poros savaičių per JAV GP.

Primename, jog neplanuotai F1 debiutavęs L. Lawsonas paliko įspūdį daugeliui ekspertų, o Singapūre sugebėjo iškovoti savo pirmuosius taškus. Visgi, tai jam vietos kito sezono komandos sudėtyje negarantavo – „AlphaTauri“ nusprendė dar metams pratęsti sutartis su Y. Tsunoda ir D. Ricciardo.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
baltija
IP: 9653b80 | 10/04 12:26 Atsakyti
O dar sako sezonas 2023m nuobodus.

Sekmės vaikinui,tik laiko klausimas kada jis pakeis Tsunoda.
Kumpis HAM
IP: a9e0873 | 10/04 14:40 Atsakyti
baltija
10/04 12:26

O dar sako sezonas 2023m nuobodus.

Sekmės vaikinui,tik
... skaityti daugiau

arba rikardo, tai čia klausimas dar labai didelis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0