L. Lawsonas už „AlphaTauri“ važiuos ir Japonijoje

L. Lawsonas už „AlphaTauri“ važiuos ir Japonijoje
logo 2023 Rugsėjo 18 d. 18:44, Pixabay

Liamas Lawsonas puikiai praleido Singapūro GP, lenktynėse finišavo 9-tas sudėtingoje miesto trasoje ir uždirbo taškus trečiame „Formulės-1“ etape, kuriame dalyvavo. Mažiau nei po savaitės Lawsonas vėl piltotuos „AlhpaTauri“ mašiną etape Japonijoje, kadangi Danielis Ricciardo dar tęsia reabilitaciją po kairės rankos traumos, gautos Zandvoorte.

Į Japoniją D. Ricciardo nevažiuos, nes jis išskrido į Australiją tolimesnei reabilitacijai. Žinoma, tai gera žinia Lawsonui, kuris gali kaupti patirtį lenktyniaudamas „Formulėje-1“, be to, skirtingai nei Singapūrą, Suzukos trasą Liamas gerai žino. Šiais metai 21-erių metų naujazelandietis lenktyniauja „Super Formula“ čempionate Japonijoje ir likus vienam etapui iki pabaigos užima antrą vietą.

„Tai bus labai šaunu, nes Suzukos trasą` aš pažįstu gerai ir joje pilotuoti F-1 mašiną bus labai įdomu“, - Lawsonas pakomentavo savo perspektyvą artėjančiam savaitgaliui.

Kalbėdamas apie perspektyvas kitam sezonui ir šansus gauti pagrindinio piloto vietą „AlphaTauri“ komandoje, tai apie tai Lawsonas kol kas stengiasi negalvoti: „Tai priklausys nuo daugelio faktorių. Jei aš bandysiu galvoti apie viską iš karto, tai gali būti taip, kad pradėsiu jausti milžinišką spaudimą iš visų pusių.

Jei atvirai, tai dėl kitų metų kol kas nieko pasakyti negaliu. Gauti pagrindinio piloto vietą F-1 yra be galo sunku, bet manau, kad dabar neverta galvoti apie daugelį išorinių faktorių, o reikia koncentruotis ties darbu ir kiekvienoje sesijoje rodyti, ką sugebu.

Tuo tarpu „AlphaTauri“ vykdomasis direktorius Peteris Bayeris patvirtino, kad derybos su kandidatais 2024 m. sezonui jau vyksta ir labai pagirtinai atsiliepė apie Lawsono darbą Singapūre.

„Aš galvojau, kad jo bolidas yra dvigubai platesnis nei pas varžovus, - juokavo P. Bayeris. - Liamas išsaugoje ramybę ir paliko patyrusio profesionalo įspūdį. Jis kovojo tarsi liūtas.

Derybos jau vyksta pilnu tempu. Liamas daro viską, ką turi daryti ir jau artimiausiu metu sužinosime, kas vairuos mūsų mašinas kitais metais. Danielis vienareikšmiškai sugrįš prie vairo, o Lawsonui reikia užbaigti „Super Formula“ čempionatą. Jo finalas numatytas spalio 27-29 dienomis Suzukoje – tuo pat metu vyks „Formulės-1“ etapas Meksikoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821