L. Norrisas: baudą laikau neteisinga

L. Norrisas: baudą laikau neteisinga
logo 2021 Birželio 05 d. 20:25, McLaren F1

Kvalifikacijoje Baku Lando Norrisas vėl gerokai aplenkė komandos partnerį Danielį Ricciardo, tačiau abiem „McLaren“ pilotams nepasisekė: Norrisas gavo baudą už raudonų vėliavų nepaisymą, o Ricciardo sudaužė bolidą antrosios sesijos pabaigoje.

Lando Norrisas: „Maniau, kad kvalifikacijos finale nuvažiavau gana neblogą ratą, parodydamas šeštą laiką, juolab, kad trečioje sesijoje turėjau naudotas padangas. Naujas padangas taupiau lemiamam bandymui, bet sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis. Buvau patenkintas šeštu rezultatu, nors potencialiai galėjome pagerinti pozicijas dar dviem-trim vietomis. Miestų trasose mums kartais pasiseka.

Kai dėl baudos, tai aš, žinoma, esu nusivylęs. Nemanau, kad pasielgiau neteisingai. Kai važiuoji dideliu greičiu, tai atsiduri labai sudėtingoje situacijoje, jei tau tenka labai greitai priimti sprendimą, kuris kartu turi bÅ«ti ir saugus. Manau, kad tai, ką aš padariau, buvo pats saugiausias variantas.

Laiko pokalbiui su inžinieriumi, kuris man pasakytų, kaip reikia veikti, visai nebuvo. Visa tai gana nemalonu, nors egzistuoja taisyklės, kad tokiais atvejais iš teisėjų pusės reikia laikytis tolerancijos, kai lenktynininkas stengiasi elgtis kuo įmanoma protingiau.

Kadangi praradau tris pozicijas, mano užduotis lenktynėse pasunkėjo. Nemanau, kad bauda man buvo teisinga, bet yra kaip yra“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332