L. Strollas: Australijos GP tikrai bus perkeltas (2)

L. Strollas: Australijos GP tikrai bus perkeltas
logo Sausio 08 d. 14:09, Pirelli

Jau ne vieną kartą buvo pasakota apie situaciją su pirmomis sezono lenktynėmis, kurios turi įvykti Australijoje – dėl griežtų COVID-19 karantino sąlygų, patvirtintų šios šalies vyriausybės, išsakyta daug baimių, jog kovo viduryje Melburne numatytos lenktynės gali neįvykti.

„Aston Martin“ komandos pagrindinio rėmėjo pristatymo renginyje šios ekipos savininkas Lawrence'as Strollas agentÅ«rai „Reuters“ patvirtino, kad sezonas startuos kovo pabaigoje Bahreine, o etapas Australijoje bus perkeltas į vėlesnį laiką.

Lawrence'as Strollas: „Apie tai dar nepaskelbta oficialiai, bet lenktynės Melburne bus perkeltos į kitą datą, bet ne atšauktos visai. Australų etapas įvyks rudenį, o pirmąjį etapą priims Bahreinas.

Manau,  kad mÅ«sų laukia sunkÅ«s pirmi du-trys mėnesiai sezono pradžioje, bet atsiradus vakcinai mes jau matome šviesą tunelio gale. Kita vertus, pirmosios lenktynės bus sudėtingos. Nusikeliu kepurę prieš FIA ir FOM dėl jų darbo – pernai mes sugebėjome surengti 17 lenktynių per 23 savaites išvengdami rimtų problemų. Tai įspÅ«dinga.

Manau, kad blogiausia jau praeityje. Mes padarėme išvadas iš praėjusio sezono ir šią patirtį panaudosime šiemet“.

 


Komentarai (2)
db
IP: 35e947a | 01/08 19:07 Atsakyti
Ech, galėtų bahreine su Ovalu pradėt sezoną, būtų dou***-headeris. Plius Jeigu testai irgi Bahreine, o ten beje gal net visi pasiskiepys jau, tai ir technikos nereikės skraidint visos į bazes ir atgal į trasą
ddt
IP: 21ec4ad | 01/08 15:30 Atsakyti
Mums - ruduo, australams - pavasaris. Čia šiaip.
×

TOP naujienos