„La Gazzetta dello Sport“: „Ferrari“ Ispanijoje naudos stipriai atnaujintą bolidą (2)

„La Gazzetta dello Sport“: „Ferrari“ Ispanijoje naudos stipriai atnaujintą bolidą
logo Gegužės 17 d. 16:33, Pirelli

Italų dienraštis „La Gazzetta dello Sport“ skelbia, kad „Ferrari“ į artimiausias F-1 lenktynes atsiveš stipriai atnaujintą automobilį. O jei nauji sprendimai pasiteisins, italų ekipos sportininkai vieną ratą turėtų įveikti 0,3-0,4 sek. greičiau.

„Ferrari“ šių metų sezoną pradėjo kaip stipriausia komanda rikiuotėje. Jos sportininkas Charlesas Leclercas triumfavo dvejose lenktynėse iš pirmų trijų ir tapo čempionato lyderiu.

Priešingai nei varžovai, italų ekipa norėjo atskleisti daugiau naujojo bolido potencialo be didesnių jo atnaujinimų. Bet varžovams šioje srityje pasistūmėjus į priekį, o „Red Bull“ atstovui Maxui Verstappenui iškovojus pergales Imoloje ir Majamyje, „Ferrari“ paruošė ne vieną automobilio atnaujinimą artėjančioms varžyboms.

Barselonoje žiemos pertraukos metu yra rengiami F-1 bandymai, tad būtent į šią trasą, sezonui prasidėjus, daugelis komandų atsiveža stipriai atnaujintus bolidus. Ekipoms tai puiki proga palyginti kiek stipriai jos pasistūmėjo į priekį per pastaruosius kelis mėnesius.

„La Gazzetta dello Sport“ skelbia, kad „Ferrari“ Ispanijoje naudos atnaujintą bolido dugną bei dar kelis naujus elementus - naujus sparnus ir difuzorių. Kokio tiksliai progreso tikisi „Ferrari“, žino, tik jos darbuotojai. Tačiau „La Gazzetta dello Sport“ teigia, kad naujiems sprendimams pasiteisinus, italų ekipos sportininkai vieną Barselonos trasos ratą turėtų įveikti 0,3-0,4 sek. greičiau.

„Ferrari“ tikisi, kad atnaujinus bolidą, komandos lyderis C. Leclercas toliau galės kovoti dėl aukščiausių rezultatų ir išsaugoti pirmą vietą čempionate.

C. Leclercas, nors ir yra iškovojęs mažiau pergalių nei jo pagrindinis varžovas Maxas Verstappenas, sportininkas pirmauja čempionate ir olandą lenkia 19 taškų. Tuo tarpu konstruktorių įskaitoje pirmaujanti „Ferrari“ tik 6 taškais lenkia antrą vietą užimančią „Red Bull“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 228
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Null
IP: 5632b38 | 05/18 09:13 Atsakyti
Kazkur buvo surasyti atnaujinimai, tai vos ne visur, kazin ar tai viska uzmovus iskart bus rezultatas, nebent filmavimu diena tuo isitikino
JOX
IP: 0067796 | 05/17 19:40 Atsakyti
Tikėkimės kad bus naudos is atnaujinimų nes limonadimes skarbonkes per greiti lenktynėse
×

TOP naujienos