Las Vegaso sirgaliai pateikė ieškinį „Liberty Media“

Las Vegaso sirgaliai pateikė ieškinį „Liberty Media“
logo 2023 Lapkričio 19 d. 16:19, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Pirmosios lenktynės naujoje gatvių trasoje Las Vegase, regis, nenuvylė, nes vyko pagal gana įdomų scenarijų, o trasoje pamatėme įdomią kovą. Tačiau savaitgalio pradžia, kurio minios sirgalių laukė su nekantrumu, buvo nevykusi ir tai labai švelniai pasakyta.

Sirgaliai, kurie net pagal šiuolaikinius „Formulės-1“ mastelius, sumokėję didelius pinigus už galimybę pasižiūrėti pirmąsias treniruotes Las Vegase, iš esmės nieko nepamatė, nes pirma treniruotė, vykusi vėlų ketvirtadienio vakarą, užsibaigė jau po keturių ratų, vėliau buvo ilga pauzė, o dar vėliau sirgaliai buvo išvaromi iš tribūnų ir apie tai jau buvo rašyta.

Žinoma, žiūrovai buvo įsižeidę, juolab, kad etapo organizatoriai net neatsiprašė sirgalių ir net nesiruošė sugrąžinti pinigų, o pasiūlė išdalinti čekius suvenyrams gauti nemokomai.

Naujienų agentūra AFP praneša, kad Nevados valstijos sirgaliai jau parengė kolektyvinį ieškinį prieš „Liberty Media“ ir pateikė jį prokuratūrai per vietines teisines įmones „Dimopoulos Law Firm“ bei „JK Legal & Consulting“. Šaltinių teigimu, bendras ieškovų skaičius yra 35 tūkst. žmonių ir kiekvienas iš jų reikalauja po 30 tūkst. dolerių, todėl bendra ieškinio suma yra įspūdinga.

Atsakovais ieškinyje yra įvardijami „Liberty Media“ korporacija ir „TAB Contractors“ kompanija, kurie kaltinami pažeidę kontraktą, aplaidumu ir nesąžininga konkurencija.

Mes giname sirgalių teises, nes jie įveikė milžiniškus atstumus atvažiuoti čia ir sumokėjo didelius pinigus už bilietus, tačiau negavo to, ko tikėjosi, - interviu „Reuters“ agentūrai sakė Stevas Dimopoulos, advokatų kontoros savininkas. - Su pasiūlyta kompensacija yra visa eilė problemų. Supranta, kad 200 dolerių čekis yra nepakankama kompensacija.

Gali būti, kad didelė dalis sirgalių visai nenori tų suvenyrų ir jie reikalauja, kad jiems būtų sugrąžinti pinigai. Bet kyla ir papildomų klausimų: kaip su tais žmonėmis, kurie atvažiavo iš toli, brangiai sumokėję už lėktuvų bilietus ir kambarius viešbučiuose“?

Galima spėti, kad tai yra tik teisinių ginčų pradžia ir po šio ieškinio, bus dar ir kitų, pavyzdžiui, susijusių su nepatogumais, kuriuos „Formulė-1“ sukėlė vietos gyventojams ir smulkiajam verslui.

Pavyzdžiui, CBS TV eteryje visą parą veikiančios vietinės parduotuvės savininkas Wide Bonnas, kuris prarado didelę dalį pirkėjų dėl to, kad trasos Las Vegase statybų ir lenktynių rengimo metu įėjimas į jo parduotuvę buvo užblokuotas, kalbėjo: „Mums čia nereikalinga jokia „Formulė-1“. Aš praradau maždaug 80 proc. apyvartos ir dabar mes palikti vieni ir smengame į dugną“.

Kitas Las Vegaso gyventojas Geffas Tokko savo nepasitenkinimą išreiškė kur kas švelniau: „Tikėsimės, kad „Formulė-1“ išmoks pamokas po to, kas įvyko pirmaisiais lenktynių rengimo metais ir jie sugebės viską ištaisyti kitais metais ir toliau viskas vyks sklandžiai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218