Lažybų bendrovių statymai 2021m. sezonui neišsipildė

logo 2021 Gruodžio 13 d. 14:26, Unsplash

Didžiosios Britanijos lažybų bendrovės „William Hill“ bukmekeriai priiminėjo statymus, kas 2021 metais taps „Formulės-1“ pasaulio čempionu ir buvo užtikrinti, kad šiais metais pasaulio čempionu aštuntą kartą taps Lewisas Hamiltonas. Tačiau tiesa buvo visai kitokia – pasaulio čempiono titulą` iškovojo Maxas Verstappenas, kurio šansai iki sezono pradžios buvo vertinami daugiau nei penkis kartus mažiau. Labai panašų į Maxo koeficientą turėjo ir Valtteri Bottas, kuris pagal rezultatus šiais metais smarkiai atliko nuo dviejų lyderių, nuo Lewiso atsilikęs net 161,5 taško.

Labai aukštai bukmekeriai vertino ir George'o Russello šansus, skiriant jam net penktą reitingo vietą, tačiau Russellas 2021 m. buvo tik 15-tas. Neatspėtas ir „Ferrari“ lenktynininkų išsidėstymas galutinėje reitingo lentelėje – Charlesas Lecrlercas buvo vertinamas aukščiau – jam buvo prognozuojama aukšta 6 vieta, tačiau čempionate jis liko paskui kolegą Carlosą Sainzą ir Lando Norrisą - septintas.

Ne taip buvo prognozuojama ir autsaiderių grupė – paskutinė vieta buvo žadama Nicholas Latifi, bet jis čempionate užėmė 17 vietą, aplenkęs A. Giovinazzi, M. Schumacherį bei N. Mazepiną.