Lenktynių organizatoriai ruošia ultimatumą „Liberty Media“ (2)

Lenktynių organizatoriai ruošia ultimatumą „Liberty Media“
logo 2019 Sausio 29 d. 13:13, McLaren

„Formulės-1“ šeimininkai gali susidurti su lenktynių organizatorių nenoru bendradarbiauti ankstesnėmis, labai nepalankiomis autodromams sąlygomis ir yra laukiama, kad tokios protesto nuotaikos vyraus šiandien Londone rengiamame susitikime, kuris įvyks Karališkajame automobilių klube.

Šiame susitikime dalyvaus keleto pasaulio čempionato etapų organizatoriai, tarp kurių bus ir Silverstouno atstovai, kurių kontraktas rengti GP lenktynes užsibaigia 2019 metais. Analogiškoje padėtyje yra Monza, Barselona, Hockenheimas ir Meksikas.

Organizatoriai jau aptarė bendras problemas vakar, susirinkę Londono Nacionalinėje galerijoje ir dabar jau yra pasiruošę pareikšti „Liberty Media“, kad jie norėtų rengti kitų lenktynių serijų varžybas, jei bendradarbiavimo su „Formule-1“ sąlygos ir toliau bus nesąžiningos.

„Nepatenkinti visi. „Liberty“ kelia labai nevienodus pasiūlymus, - sakė „Formulės-1“ organizatorių asociacijos pirmininkas bei Silverstouno autodromo direktorius Stuartas Pringle‘as. – Iki šios dienos mes nusileisdavome ir elgėmės labai tyliai, nuolaidžiavome, bet mus labai jaudina mūsų sporto perspektyvos, turint galvoje tai, kokie žmonės viskam vadovauja“.

Viena iš bendro nepasitenkinimo priežasčių yra ta, kad „Liberty“, kaip skelbia informuoti šaltiniai, pasiūlė Majamio etapo organizatoriams surengti GP lenktynes nemokamai, tuo tarpu kai Silverstounas kasmet moka po 25 mln. svarų.

„Atrodo, kad Majamis gaus kontraktą nemokamai, - tęsė S. Pringle‘as. – Tai niekam nepatinka, ypač nepatenkinti yra Ostino etapo organizatoriai Teksaso valstijoje, kuriems tenka labai įtemptai dirbti, kad JAV GP etapas neštų pelną. Jei taip ir toliau tęsis, tai „Formulė-1“ savo lenktynes rengs antraeiliuose autodromuose. Jei apskritai jas rengs...“Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Birdas
| 01/30 12:32 Atsakyti
..."kad jie norėtų rengti kitų lenktynių serijų varžybas, jei bendradarbiavimo su „Formule-1“ sąlygos ir toliau bus nesąžiningos". Tai koks čia maištas, jei visos pusės nori būti nesąžiningos?
tribeca
| 01/29 19:47 Atsakyti
Be reikalo Liberty Ecclestouna ismete, kai anas lupo piniga ir niekas necypsejo nebent labai tyliai, net bankrutuodami susimokedavo daugiau nei uzdirbdavo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas