Liūdna prognozė „Mercedes“: kitąmet geriausiai ketvirti (5)

Liūdna prognozė „Mercedes“: kitąmet geriausiai ketvirti
logo Rugsėjo 26 d. 14:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Nors „Mercedes“ atstovai kitą sezoną nestokoja ambicijų kautis dėl čempiono titulo, buvęs „Jaguar“ komandos technikos direktorius Gary Andersonas jiems turi liūdną prognozę. Pasak jo, kitame sezone „Mercedes“ geriausiu atveju gali būti ketvirtoje vietoje.

„Labai mažai tikėtina, jog „Mercedes“ per žiemą stebuklingai patobulės. Žvelgiant į dabartinį penkių geriausių komandų progresą, sakyčiau, kad „Mercedes“ kitų metų pradžioje geriausiu atveju bus ketvirta greičiausia komanda.

Reikia įrodyti sau, jog supranti savo problemas. Tačiau nuo to laiko, kai įsigaliojo naujos taisyklės, jau praėjo 20 mėnesių ir turėjome 38 lenktynes. Per šį laiką „Mercedes“ to įrodyti kol kas nesugebėjo, bent jau aš to nematau“, - savo „The Telegraph“ skiltyje rašė G. Andersonas.

Primename, jog „Mercedes“ šiuo metu konstruktorių įskaitoje bando išsilaikyti antroje vietoje, tačiau juos sparčiai vejasi „Ferrari“. Kitame sezone „Mercedes“ bolidus ir toliau vairuos Lewisas Hamiltonas ir George‘as Russellas.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bratka
IP: 034a656 | 09/26 15:20 Atsakyti
Mersedesams liūdna, o likusiems tai tikrai linksma
Nzn....
IP: 83fbdd5 | 09/26 18:03 Atsakyti
Aš taip žiauriai nenurasyciau, realiai Ferrarius ir Alpine jau aplenkė, ar bent jau pasivijo, McLaren įšoko kažkaip į trasą gana netikėtai nes jau n metų nebuvo gero progreso, o taip pagal vystyma Mersai tikrai lenkia tirk Alpine tiek Ferrarius, o žinant vietą dabartinę inovacijas vežti, kad kopintu kiti kazin ar verta, tiesiog naudotis sezonu testuoti tarpinius komponentus ir tikėtis, kad tarpusezoniu sudės į vieną komplektą. Jei pakeis koncepcija kuri priimtina Hamiltonui t.y. galas ne priekis veda, manau gali tikrai būt antri, matom, jog šį sezoną net su netinkanciu bolidu LH į vienus vartus veža Russell, taigi su tinkančiu antroje vietoje galėtų būti, tiesa RB pavyti nerealu, tiesiog per didelė persvara, bolidas tinka praktiškai visoms trasoms be išimties ir dar 0.5-1s pranašumu, teoriškai galėtų pasivyti tik kokiais 2025 jei issisemtu A.Newey ty. Tarpiniais metais prieš taisyklių pasikeitimą kai keičiasi fokusas, bet kokia tikimybė, kad Adrianas išsikvėps - na patys suprantat. Turim FIA padarytą super joung talented unbeata*** records braking talent kurio reikia jaunimui tai ir lauksim kol pasidarys nepatrauklu, visi pavargs, tada staiga pasikeis taisyklės ir pamatysim, kad tas Herojus taip pat daro klaidas, neturi tokios akivaizdžios persvaros prieš lygiaverčius komandos draugus ir pan., Vetelio istorija jaunesnei kartai ;)
O kam...
IP: 83fbdd5 | 09/26 18:06 Atsakyti
bratka
09/26 15:20

Mersedesams liūdna, o likusiems tai tikrai linksma

O kam čia linksma, Maxo fanam nebent? Bet net ir tiem, jei ne pirmus metus F1 žiūri, turėtų būt nuobodu žiūrėti, nieko vertos tos pergalės kai net komandos draugo negali pasodinti, tas pats buvo paskutiniais metais su Mersais, kai Botą valgė, bet ir tai, nebuvo akivaizdaus nr2, o pradžioje su NR buvo įdomūs sezonai ty. kova dėl pirmos vietos ne del p2. Fanai Maxo ne fanai, bet jei mylit auto sportą dabar tiesiog nesąmonė ir tiek
Liusytė Kumpytė
IP: 9dae6a6 | 09/26 22:38 Atsakyti
Svarbiausia, princesė nelaimėtų :)
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 09/26 23:59 Atsakyti
Kai mercai pernai tobulino iki paskutinio etapo atrodė, kad jau prisivijo, o dabar kaip netobulina nesiveja, žiemą bus naujas bolidas ir bus galima vertint, o pakampių ekspertų visada buvo ir bus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749