Luca di Montezemolo: “Mes visada būsime pirmi” (41)

Luca di Montezemolo: “Mes visada būsime pirmi”
logo 2002 Gruodžio 06 d. 19:51
Po komandinės taktikos uždraudimo, teisėjams teks sekti bet kokius naujojo reglamento pažeidimus ir bausti kaltus. FIA prezidentas perspėjo, kad net ir mažiausi įtarimai komandoms gali sukelti labai rimtas pasekmes.
Nežiūrint į FIA komandinių įsakymų uždraudimą, „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo teigia, kad tai neturės įtakos komandos pasirodymams, kuri visada kelia savo interesus aukščiau nei savo pilotų. Negana to, komandiniai įsakymai vienokia ar kitokia forma vis tiek bus taikomi italų komandoje.
“Komandinė taktika visada buvo sporto dvasia”, - pabrėžė Luca. „Dviračių sporte bei estafečių rungtyse komandinė taktika visada turi didžiausią įtaką pergalei, tačiau ten niekas tuo nesiskundžia. Žinoma, visada reikalinga siekti „aukso vidurio”, tačiau mes negalim pamiršti – kiek mums svarbi komanda. Aš niekada neleisiu kam nors galvoti pirma apie save, o po to apie komandos interesus. Mes gerbiame žiūrovus ir sportą, tačiau pilotai pirmiausia turi galvoti apie komandos interesus. Norint laimėti „Formulėje-1”, reikalingi puikūs mechanikai, teisinga strategija, geriausios technikos partneriai ir geriausi pilotai – trumpai, visa komanda“.

Komentarai (41)


manpe
| 2003 Sausio 03 d. 15:22
nu kaip ir nera ka pridurti
Jacques
| 2002 Gruodžio 09 d. 22:27
shumaz2003>>> as sutinku,kad Ferrrari is pelenu prikele MS,bet tai kam daryti tokius cirkus kaip Austrijoje,ka ir parode,kad MS=komanda,nes visi dirba tik jam ir nugaleti turi tik jis,kazkaip savanaudiska ar ne?
tad
| 2002 Gruodžio 09 d. 17:11
AlBanas>
na nejaugi jau tie Ferrari pilotai yra tokie luzeriai vairuot nemokantys, tavo nuomone, jog neapsidaužydami negalėtų lenktyniauti tarpusavyje ? o vienas kitas kartas turint tokią technikąb kaip šiemet nereiškia nieko, jie galėjo nors ir pusę lenktynių nebaigt bet vis tiek būtų nugalėję bendroj įskaitoj.
frenk
| 2002 Gruodžio 09 d. 15:45
Nu tema cia istorine, bet jei senasis Enzo pasake kad jo pilotai tarpusavi nelenktyniaus - vadinasi nelenktyniaus, ir visada bus Number 1 ir 2. Kada Shumas nukars (jei taip gali buti) tada komanda siekdama pragmatizmo pasamdys kita numero uno. Deja siandien Shumas = numero uno, is to seka Shumas = komanda, tai pakolkas zakonas. Beje todel iki tam tikros ribos ir leidziama jiems sportuot, nes buna neplanuotu nutikimu, o kai reikalas tampa to risky, vadovaujamasi taisykle ir viskas. Suprantu kad daug kam tai gali nepatikt, bet man kaip Ferrari=MS fanui tai cool. Ir siaip respect Luca bo tai ka jis pasake turi daryt kiekvienas komandos cempiones prezidentas kazdiena.
Gincius
| 2002 Gruodžio 09 d. 13:58
Is esmes jis teisus,bet kam taip keltis pries visus?Ziurekit Ferariai tik nesuklupkit kur nors.
al pacino
| 2002 Gruodžio 09 d. 10:32
LDM zodziais tikint TAI PILOTU ISKAITOS SIVIS TURETU NEBUTI NES JI NEATSIPIDI PILOTU GALIMYBIU
moderator PauliusMS
| 2002 Gruodžio 09 d. 07:52
Austrija 01,02 - tai jau nekas, bet va Suzuka97 (as AF1 mentioned) ir Sepang99 buvo tikrai idomu ir tikrai parode, kaip komandine taktika gali papuosti GP.
Redcar
| 2002 Gruodžio 08 d. 12:07
Jacques>> Isdalies nesutinku su tavimi. Nes jei sezonas susiklosto netaip kaip noretusi, Ferrari remia kita pilota. O pvz. McLaren sakosi, kad duoda savo pilotams lygiaverte technika. Bet 2000 m. kai Coulthard'as pacioj prdzioj kovojo su Sumiu ir jo rezultatai suprastejo del to, kad Mika pasake, kad 1999 m. vaziuokle yra geresne uz 2000. O McLaren eme ir pakeite ir Coulthard'o vaziuokle. Bet jei Coulthard'ui butu leide rinktis, tai gal jis butu campu. Ir F-1 WEEK tokia vieta, kaip prastesne uz Ferrari.
shumaz2003
| 2002 Gruodžio 07 d. 21:44
O gal zinai kodel taip yra Jacques;ai ogi todel kad butent MS prikele Ferrari is pelenu, o ne koks EI ar RB tai todel ir MS turi piloto no 1 statusa ir aisq kad jam bus reikalaui esant suteikta teise nugaleti............o komanda tikrai nelygu MS
Jacques
| 2002 Gruodžio 07 d. 20:00
Luca kaip ir visada nusisnekejo,Ferrari komanda=MS,ir ne kitaip ir ten niekada nebus lygiu teisiu,kol vaziuos MS.
×

F-1.lt pulsas