Lyderės įveikė lankstumo patikrinimą

Lyderės įveikė lankstumo patikrinimą
logo 2010 Rugsėjo 12 d. 10:35, Bridgestone Motorsports
Pirmaujančios „Formulės-1“ komandos sėkmingai įveikė naujuosius bolidų dugnų lankstumo patikrinimus ir nebeturi viena kitai didesnių priekaištų, skelbia „Autosport“.
Pranešama, kad šį savaitgalį į Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) tikrintojų rankas pakliuvo visų trijų čempionato lyderių – „Ferrari“, „McLaren“ ir „Red Bull“ – automobiliai. Jie matavo dugno lankstumą ir apžiūrėjo šioje vietoje sumontuotų medinių plokštelių konstrukciją.
Reaguodamos į naujus FIA patikrinimus, skelbiama, savo automobilius turėjo modifikuoti visos „Formulės-1“ komandos. Kartu visos ekipos sutartinai tvirtino, kad tai neturėjo jokios įtakos jų pajėgumui. Tuo bus galima įsitikinti tik po dviejų savaičių Singapūre, kur aerodinamikos efektyvumas turės didesnę reikšmę nei šį savaitgalį Italijoje.
Ažiotažas dėl lanksčių bolidų konstrukcijų, skirtų nuleisti priekinį sparną žemiau nei paprastai leidžia taisyklės, kilo prieš kelerias lenktynes, kai tokiais elementais buvo įtariamos „Ferrari“ bei „Red Bull“ ekipos. Manoma, kad FIA dėmesio į šią problemą atkreipimo iniciatorės buvo „McLaren“ ir „Mercedes“ komandos.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392