M. Andretti persigalvojo ir nepirks „Alfa Romeo“

M. Andretti persigalvojo ir nepirks „Alfa Romeo“
logo 2021 Spalio 27 d. 13:31, Sauber

Nuo rugpjūčio pabaigos lenktynių sporto spauda pradėjo rašyti, kad Michaelas Andretti domisi „Alfa Romeo“ komanda ir nori ateiti į „Formulę-1“. Kiek vėliau pasirodė ir pirkinio detalės: buvęs lenktynininkas ir didelės sporto komandos savininkas M. Andretti domisi F-1 ir nori nupirkti 80 proc. „Sauber Motorsport“ akcijų – bendrovę, kuri valdo „Alfa Romeo“ komandą.

Tačiau šiomis dienomis šių gandų tonas pasikeitė. Pavyzdžiui, atsirado informacija, kad dvi pusės negalėjo susitarti dėl sutarties sąlygų ir idėja nupirkti „Sauber“ vis labiau blėsta.

„Auto Motor und Sport“ ir „The Race“ praneša, kad Andretti jau galutinai atsisakė savo planų.

Pagrindine priežastimi minima suma, kurios dabartinis „Sauber“ savininkas švedų milijardierius Finnas Rausingas paprašė už komandos akcijas. Pirminė akcijų kaina (350 mln. eurų) lyg ir tenkintų amerikiečių pusę, tačiau „Sauber“ šeimininkai dar prašo suteikti bankų garantijas po 50 mln. eurų kasmet artimiausiems penkeriems metams.

Šie pinigai turėtų garantuoti, kad „Formulės-1“ komanda galėtų tęsti dalyvavimą pasaulio čempionate tuo atveju, jei naujieji savininkai prarastų domėjimąsi šiuo projektu arba negalėtų susirasti solidaus finansinio rėmėjo.

Dabar galiojantis kontraktas su „Alfa Romeo“ pasirašytas tik 2022 metams ir jei kas nors kitas nupirktų komandą, italų prekės ženklas vargu ar norėtų tęsti finansavimą.

Šaltiniai tvirtina, kad Andretti yra nepasirengę įvykdyti šios sąlygos, todėl sandoris faktiškai jau yra nutrūkęs.

Tai reiškia, jog Šveicarijos Hinville įsikūrusi komanda sugrįš prie savo ankstesnių planų – prie bolido vairo kitais metas bus sodinamas kinas Guanyou Zhou, kurio rėmėjai sumokės 30 mln. eurų per kitą sezoną.

Dabar Antonio Giovinazzi šansai pasilikti komandoje yra lygūs beveik nuliui.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472