M. Andretti: tegul mums paaiškina, ką darome ne taip (4)

M. Andretti: tegul mums paaiškina, ką darome ne taip
logo Rugpjūčio 11 d. 11:53, Formula-E

Vengrijos GP savaitgalio metu „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas įvardijo priežastis, dėl kurių FIA neskuba svarstyti 11-tos komandos atsiradimo „Formulėje-1“ - Michaelio Andretti projekto, pavadinto „Andretti Global“.

„Mercedes“ vadovo žodžiai visiems yra žinomi, o dabar į tai sureagavo 1978 m. F-1 pasaulio čempionas Mario Andretti pokalbyje su ispanų leidiniu „Motorlat“. Legendiniam amerikiečių lenktynininkui liūdna dėl savo sūnaus, kuris jau yra daug pasiekęs automobilių sporto versle, jis yra susijęs su daugeliu lenktynių serijų ir jam nesiseka tik „Formulėje-1“.

„Michaelis apie šį projektą kalba jau penkerius metus. Jis plečia savo lenktynių verslą ir net nuvažiavo į Australiją. Kaip ir mes visi šeimoje, jis gyvena ir kvėpuoja vien lenktynėmis, - komentavo Andretti-vyresnysis. - Tai kodėl jam neateiti ir į „Formulę-1“?

Gene Haasui tai pavyko, nors negalima pasakyti, kad jis iki kaulo smegenų yra lenktynininkas. Michaelis turi stabilų finansavimą, su juo dirba rimti ir darbštūs specialistai. Viskas yra paruošta ilgamečiam projektui.

Akivaizdu, kad mes susidūrėme su smarkiu pasipriešinimu ir tai nuvilia. Ar esame pasirengę pasiduoti? Ne. Manau, kad esame nusipelnę vietos „Formulėje-1“.

Wolffas užsiminė, kad kaip 11-tą komandą čempionate jis norėtų matyti „Audi“. Manau, kad šią kompaniją su malonumu priims visur, tame nėra jokių klausimų. Bet, man regis, „Audi“ visai nesiruošia kurti naujos komandos. Jie planuoja apie susiliejimą su kuria nors esančių „top“ komandų, kad galėtų tapti jėgainių tiekėju.

Paaiškinsiu, kodėl taip yra: tokiu būdu yra paprasčiau pateisinti investicijas. Bet kokiu atveju su bet kuria komanda, jei ji pasiekia pergalių, tai būna jėgos agregatų tiekėjo nuopelnas. O jei jai nesiseka, kaltos visada būna pačios komandos. Taip būdavo visada ir tai yra normalu.

Mes jau dirbame su esamais tiekėjais, kad galėtumėm priimti principinius sprendimus, kadangi reikia veikti būtent taip. Problema yra ta, kad automobilių koncernai ateina ir išeina. O mes nesiruošiame išeiti – mes ateisime, kad liktumėm. Koncernai nėra priklausomi nuo sporto, o mes – esame. Lenktynės yra mūsų gyvenimas, mes niekuo daugiau neužsiimame. Kodėl iš mūsų atima galimybes? Mūsų ketinimai yra labai rimti.

Tegul mums paaiškina, kad yra negerai su mūsų projektu ir mes pasistengsime tai ištaisyti. Pasakykite konkrečiai, kas yra ne taip ir mes būtinai suteiksime jums papildomą informaciją. Gal viskas ne taip, kaip jūs įsivaizduojate?“Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
.......
IP: 0b15c14 | 08/12 16:34 Atsakyti
nes nenori senieji konkurencijos ir nauja komanda dalina pinigus i daugiau daliu. ir tegul tik nejuokina mersai jog audi nori matyti. kiti gal ir noretu bet tik ne mersai. pagrindiniai regiono konkurentai ju VW grupe. zino kad neis tai ir sneka. dabar stipriai f-1 pleciama JAV rinkoje tai tai aksciau ar veliau tures priimti dar viena amerikieciu komanda. juolab kad andretti vardas puikiai zinomas tarp JAV autosporto megeju.
Helis
IP: 7d58bd4 | 08/12 12:31 Atsakyti
Andretti atrodo kaip ne tuo adresu ne į tą vakarėlį atėję ne tuo metu ne taip apsirengę, ir nesupranta, kodėl jų neįleidžia.
Sharingan
IP: fa3679c | 08/12 09:32 Atsakyti
montoyja
08/11 12:05

Jiems reiketu haas nupirkti, gal tada pavyktu ateiti.

Pirmiausiai ją turi norėti parduoti kažkas
montoyja
IP: 79c29af | 08/11 12:05 Atsakyti
Jiems reiketu haas nupirkti, gal tada pavyktu ateiti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas