M. bin Sulayemas: komandos daugiau nenorės slėpti išlaidų (2)

M. bin Sulayemas: komandos daugiau nenorės slėpti išlaidų
logo Sausio 13 d. 17:25, FIA

FIA prezidentas Mohammedas bin Sulayemas mano, kad „Formulėje-1“ įvestas komandų biudžetų ribojimas yra veiksmingesnė priemonė nei degalų apribojimas ar balasto naudojimas kitose lenktynių serijose.

Mohammedas bin Sulayemas: „Sulyginti skirtingų mašinų greitį ar jų efektyvumą būna labai sudėtinga, todėl aš manau, kad komandų biudžetų ribojimas yra tas metodas, kuris veikia ir bent iš dalies sulygina skirtingų ekipų pajėgumą.

Finansiniai pažeidimai „Red Bull“ ir „Aston Martin“ atvejais buvo akivaizdūs. Mes padarėme viską, kad situacija būtų maksimaliai skaidri. Federacija surinko auditorių komandą, atlikome tyrimą, praėjome visas procedūras ir visiems viešai papasakojome apie rezultatus ir paskirtas baudas.

Tikiuosi, kad dabar nė viena komanda nebandys paslėpti jokių papildomų išlaidų. Komandos tai supranta, o FIA atliks kontroliuojančiojo organo funkcijas“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bet
IP: 75d0009 | 01/14 10:46 Atsakyti
Nuodu gamintojai sekmingai suklastojo dokumentus, kad atsipirktu mazesne baudele ir visi buvo laimingi, pasieme antra sutepta titula.
mUmU
IP: 39ccaa8 | 01/13 17:41 Atsakyti
FIA ir taip sėkmingai atlieka organo funkcijas, tik truputį kito, o ne kontroliuojančio.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392