M. Binotto: chronometras nemeluoja – naujienos neveikia (26)

M. Binotto: chronometras nemeluoja – naujienos neveikia
logo Liepos 12 d. 10:47, Ferrari

Nesėkmingai susiklostė kvalifikacija „Ferrari“ komandai Štirijos GP etape – Sebastianas Vettelis pateko į finalą, tačiau joje užfiksavo tik 10-tą laiką, o Charlesas Leclercas nesugebėjo pakilti aukšÄiau 11-tos lentelės pozicijos, be to, dar prarado tris pozicijas dėl baudos.

Negana to, italų ekipos vadovai po kvalifikacijos pripažino, kad naujienos, parengtos antram etapui Štirijoje, nepateisino teiktų vilčių.

Sebastiano teigimu, buvo labai gerai, kad kvalifikacija nebuvo atidėta sekmadieniui: „Nors tuomet mes pretendavome į geresnį rezultatą. Per kvalifikaciją ne kartą blokavau priekinius ratus ir susidÅ«riau su akvaplanavimo problema tiesiosiose. Per finalinį bandymą rizikavau visur, kur tik įmanoma, bet praradau bolido kontrolę 8-tame posÅ«kyje ir negalėjau pasiekti aukšto rezultato“.

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto: „ Komanda yra nusivylusi kvalifikacijos rezultatais. Mes turime susitaikyti su tuo faktu, jog chronometras nemeluoja. Dvejose kvalifikacijose, praėjusiose skirtingomis sąlygomis, mes buvome nekonkurencingi, nusileidę ne tik pagrindiniams varžovams per pastaruosius metus, bet ir toms komandoms, kurios anksčiau smarkiai atsilikdavo nuo mÅ«sų.

Mes daug dirbome, stengdamiesi anksčiau suplanuoto laiko atvežti atnaujinimus į lenktynes, bet kol kas trasoje jie yra bereikšmiai. Dabar belieka tik išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko ir pagerinti rezultatus, kurie yra labai prasti komandai, turinčiai tokį pavadinimą kaip „Ferrari“. Nėra abejonių, kad mes viską pakeisime, bet nežinome kada. O dabar negalime ignoruoti realių faktų.“


Komentarai (26)
31m
IP: da6f2bc | 07/12 11:21 Atsakyti
As aplamai stebejausi kaip jie dar ta desimtmeti paskutini taip aukstai issilaike. Dabar jie savo vietoje kaip ir priklauso. Vadovas visiskai topinis:DD O kad atnaujinimai neveikia tai jug desimtmecio tradicija, nieko naujo mums ,bet visada naujiena Ferrari vadovams ir indzinieriams:D
Loyal to Ferrari
IP: 73ea3d3 | 07/12 11:31 Atsakyti
31m
07/12 11:21

As aplamai stebejausi kaip jie dar ta desimtmeti paskutini taip aukstai issilaike. Dabar jie savo vietoje kaip ir priklauso. Vadovas visiskai topinis:DD O kad atnaujinimai neveikia tai jug desimtmecio tradicija, nieko naujo mums ,bet visada naujiena Ferrari vadovams ir indzinieriams:D

Pradžiai reikėtų bent mokėti kaip inžinierius rašosi.
Telavirorius
IP: ad287db | 07/12 12:59 Atsakyti
siaubas44
07/12 12:47

kur galima butu paziureti tiesiogiai lenktynes

Bandyk per televizoriu
kart
IP: b0016c7 | 07/12 13:21 Atsakyti
Black_Death
07/12 13:07

Kodel britai, vokieciai o kiti wc tik valyti? Kodel ne inzinierius lietuvius? Kai Red Bull begiais vaziavo keli lietuviai aukstas kurybiskumo reikalaujancias pareigas uzime... kodel tik vokieciai, vokieciai? Tie patys vokieciai veza i Lietuva sportines masinas pasitaisyti, ir nereikia bla bla, zinau viena garaza, kur zmogus dirba kita darba, ir i garaza savo malonumui po darbo ir vasara jis paprastu masinu neima nes sezonas, ir ne visad speja sportininkus apziureti

Nes yra sukurti mitai, kad tik britai ir vokiečiai geri. Neesmė, kad tiek britų, tiek vokiečių kompanijose dirba ir tie patys lietuviai.
Kas dėl lietuvių, nereikia ilgai ieškoti - visame pasaulyje populiarios Samsono sportinės greičių dėžės.

Problema gal labiau ne žmogiškuosiusoe resursuose, bet pačiuose technologiniuose centruose, kas palengvina gamybą tiek laiko, tiek kaštų prasme. Lietuvai pačiai yra per brangu į tokius dalykus investuoti, todėl reikia laukti, kol investuos, kokie nors vokiečiai ar panašiai. Nors praėjus kažiek laiko ir sukaupus kapitalą, po truputį mes patys tokius centrus statytis pradėsim.
RBR
IP: 6d983c7 | 07/12 12:04 Atsakyti
As tik nesuprantu, kodel Ferrari isivaizduoja kad turi buti pirmi. Ar del turimo biudzeto taip sprendzia? Nes jau nelaimejo net neatsimenu nuo kelintu ten metu. O ir pats Binoto vadovavimas jau pradeda kelti abejoniu. Gal jau reiketu pagalvoti apie vadova ne itala
bmw v8
IP: 59a066c | 07/12 12:13 Atsakyti
Toks vaizdas, kad po paskutinio etapo paleidžia studentus su diplomais ir tada priima naujus studentus ir su jais bando išnaujo kažką sukonstruoti 🙄 ar tiek užbaliavoja, kad pamiršta viską, ko išmoko praeitais metais? Nesuvokiama tiesiog... Net neabejoju, kad šiais metais jie vėl kovos dėl pergalių, bet jiems dar reikia laiko pagrindams išmokt 😂
DayZ
IP: 0cefd33 | 07/12 12:14 Atsakyti
Gal reiketu atleisti visus auksciau uz valytoja dirbancius italus ir priimti britus, vokiecius?
kart
IP: b0016c7 | 07/12 13:55 Atsakyti
Fekkalli
07/12 13:41

Isterpsiu apie samsona.
Samsono dezes yra be jokios intelektines nuosavybes. Kitaip tariant inzineriniai sprendimai yra nukopijuoti. Butent taip susikure ju verslo modelis.

Tai yra normalus procesas, kai mokslininkai patentuoja, o gamintojai perka tuos patentus. Kitas atvejis, kai gamintojai patys statosi mokslinius centrus.

Bet vėlgi, aš tiesiog sakau, kad viskas atsiremia į pinigus, o ne į žmogiškuosius resursus. Lietuvoje yra n.. mokslininkų, kurie dirba ir galėtų dirbti prie sudėtingiausių technologijų. Problema, kad investuojama tik pagal poreikius ir natūraliai prie kai kurių technologijų mes net neprisiliečiam.

P.S. jeigu Samsonas netinka, tai tada geras pavyzdys visiems gerai žinomi lietuviški lazeriai. Dar nuo savęs galiu pridėti mažai žinomą faktą, kad lietuviai sukūrė vienus efektyviausių(savo laiku efektyviausius) saulės kolektorius. Na ir spėju dar daug galima vardinti tik reikia pasėdėti ir atsirinkti info.
nma
IP: 8c1c9b2 | 07/12 11:45 Atsakyti
nereikia jokių atnaujinimų, reikia naujo slapto susitarimo su FIA. Juk normaliai ta strategija veikė ir chronometras patvirtino.
egis01
IP: b356cb1 | 07/12 12:06 Atsakyti
nieko tokio - su strategija ištemps iki podiumo . ai tiesa ir ta neatnaujinta ...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas