M. Binotto: lenktynininkams teks adaptuotis

M. Binotto: lenktynininkams teks adaptuotis
logo 2022 Vasario 05 d. 12:23, Ferrari

Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto mano, kad 2022 m. „Formulės-1“ lenktynininkams bus sunku adaptuotis prie naujosios kartos automobilių, kadangi naujosios technikos elgesys trasoje skirsis nuo įprasto.

„2022 m. sezone viskas bus kitaip, nes naujosios mašinos iš esmės skirsis nuo ankstesnių lenktyninių modelių, - kalbėjo M. Binotto. - Techninis reglamentas visiškai naujas, bolidai visai kitaip atrodo, smarkiai pasikeitė jų aerodinamika. Todėl mes laukiame, kad visa tai pareikalaus visai naujo pilotavimo požiÅ«rio ir sportininkai turės prie to adaptuotis.

Naujieji bolidai bus kur kas greitesni greituose posÅ«kiuose, bet, matyt, lėtuose ruožuose greitis sumažės. Apskritai, vairuoti naujas mašinas bus sudėtingiau.

„Ferrari“ gerai pasiruošÄ— naujajam sezonui. Praeityje bÅ«ta daug sričių, kuriose mes atsilikome nuo varžovų – kalba eina apie variklį, apie važiuoklės ir aerodinamikos efektyvumą, o taip pat apie instrumentų arsenalą, kuriuos mes naudojome komandos bazėje ir lenktynių trasose technikos modernizacijos procese. Bet dabar aš matau, kad komanda dirba kur kas geriau“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061