M. Binotto pripažino, kad „Ferrari“ reikia permainų

M. Binotto pripažino, kad „Ferrari“ reikia permainų
logo 2022 Rugsėjo 18 d. 11:29, Ferrari

Po dviejų labai nesėkmingų sezono „Ferrari“ šiuos metus pradėjo labai gerai. Pavasarį dauguma ekspertų manė, kad italų ekipa ir jos lyderis Charlesas Leclercas gali be problemų iškovoti abu titulus. F1-75 bolidas Maranelle buvo sukonstruotas labai greitas ir iš pat pradžių nenusimatė jokių bėdų.

Tačiau vėliau „Ferrari“ užklupo begalės problemų: gedimai, taktiniai apsiskaičiavimai, pilotų klaidos, todėl buvo prarasta labai daug taškų. Po to varžovai iš „Red Bull“ perėmė iniciatyvą ir dėl nuolatinio bolido tobulinimo išsiveržė į priekį pagal greitį.

Likus šešiems etapams iki sezono pabaigos jau niekas neabejoja, jog „Red Bull“ ir Maxas Verstappenas 2022 metais taps pasaulio čempionas.

Nežiūrint į kritiką „Ferrari“ adresu, jos vadovas Mattia Binotto nuolat tvirtino, kad jo komandai nelabai reikia permainų. Ir tik po skaudaus pralaimėjimo namų etape Monzoje italų specialistas pripažino, kad kai kurie atnaujinimai komandoje yra reikalingi. Tiesa, tik griežtai apibrėžtose srityse.

„Mums nereikia keisti žmonių, - aiškino M. Binotto. - O štai pakeisti kai kurias praktikas reikėtų. Tai paliestų komunikaciją, sprendimų priėmimo metodus. Taip, šiose srityse permainos subrendo“.

Binotto nesileido komentuoti detalių, kartu tik pridėdamas: „Svarbu padidinti komandos vertingumą, gal net samdant naujus žmones. O štai kadrų keitimas – ne tas kelias, kuris mums reikalingas. Tai senovinis požiūris į problemų sprendimą“.

Dabar „Ferrari“ atsilieka nuo „Red Bull“ jau 140 taškų, tuo tarpu kai „Mercedes“ komandą jie lenkia tik 35 taškais. Turint galvoje „Mercedes“ šiuo metu rodomą gerą tempą, Maranelle manoma, kad jie šiuos metus gali užbaigti tik treti.

„Tai būtų labai skausminga sezono pabaiga, ypač prisimenant metų pradžią, - kalbėjo M. Binotto. - Toks rezultatas būtų liudijimas to, kad mes nepakankamai efektyviai tobulinome bolidą sezono metu ir padarėme per daug klaidų. Bet kol kas mes dar esame priekyje ir tikimės išsaugoti pranašumą“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 409
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749