M. Binotto: sirgalių švilpimai skirti FIA, ne M. Verstappenui

M. Binotto: sirgalių švilpimai skirti FIA, ne M. Verstappenui
logo 2022 Rugsėjo 11 d. 20:52, Pirelli

„Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto teigia, kad Monzos trasoje susirinkę italų sirgaliai buvo nepatenkinti ne pergalę iškovojusiu Maxu Verstappenu, o FIA sprendimu nepratęsti varžybų.

„Red Bull“ sportininkas iškovojo vienuoliktą pergalę lenktynėse, kurios baigėsi lenktynininkams važiuojant paskui saugos automobilį. Kai M. Verstappenas po varžybų stojo duoti interviu, dalis trasoje susirinkusių sirgalių jį nušvilpė. Tačiau M. Binotto teigia, kad sirgalių nepasitenkinimas buvo skirtas ne M. Verstappenui, o FIA.

„Lenktynininko nušvilpimas niekada nebuvo tinkamas elgesys. Ypač kai tas lenktynininkas Maxas, kuris šiandien buvo greičiausias ir nusipelnė pergalės. Tad toks elgesys nėra geras“, - kalbėjo M. Binotto.

„Bet aš manau, kad mūsų „tifosi“ švilpimas buvo labiau skirtas FIA. Tad nušvilpdami pirmą finišavusį, nugalėtoją, jie tiesiog išreiškė nepasitenkinimą FIA sprendimu. Žmonės manė, kad saugos automobilis galėjo pasitraukti anksčiau, jog paskutiniuose keliuose ratuose sportininkai dar būtų galėję pakovoti.“

Tuo tarpu lenktynėse nugalėjęs M. Verstappenas teigė, kad italų elgesys jam nuotaikos nesugadino.

„Kai taip nutinka, visi nori su manimi apie tai pasikalbėti“, - sakė M. Verstappenas.

„Esu čia tam, kad nugalėčiau, ką mums ir pavyko pasiekti. Kai kurie žmonės, žinoma, to visiškai nevertina. Bet tai galima suprasti, jie aistringi sirgaliai, palaikantys savo sportininkus ar komandas. Tačiau jų elgesys tikrai nesugadins man dienos. Aš mėgaujuosi šia akimirka.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821