M. Binotto: sirgalių švilpimai skirti FIA, ne M. Verstappenui (5)

M. Binotto: sirgalių švilpimai skirti FIA, ne M. Verstappenui
logo Rugsėjo 11 d. 20:52, Pirelli

„Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto teigia, kad Monzos trasoje susirinkę italų sirgaliai buvo nepatenkinti ne pergalę iškovojusiu Maxu Verstappenu, o FIA sprendimu nepratęsti varžybų.

„Red Bull“ sportininkas iškovojo vienuoliktą pergalę lenktynėse, kurios baigėsi lenktynininkams važiuojant paskui saugos automobilį. Kai M. Verstappenas po varžybų stojo duoti interviu, dalis trasoje susirinkusių sirgalių jį nušvilpė. Tačiau M. Binotto teigia, kad sirgalių nepasitenkinimas buvo skirtas ne M. Verstappenui, o FIA.

„Lenktynininko nušvilpimas niekada nebuvo tinkamas elgesys. Ypač kai tas lenktynininkas Maxas, kuris šiandien buvo greičiausias ir nusipelnė pergalės. Tad toks elgesys nėra geras“, - kalbėjo M. Binotto.

„Bet aš manau, kad mūsų „tifosi“ švilpimas buvo labiau skirtas FIA. Tad nušvilpdami pirmą finišavusį, nugalėtoją, jie tiesiog išreiškė nepasitenkinimą FIA sprendimu. Žmonės manė, kad saugos automobilis galėjo pasitraukti anksčiau, jog paskutiniuose keliuose ratuose sportininkai dar būtų galėję pakovoti.“

Tuo tarpu lenktynėse nugalėjęs M. Verstappenas teigė, kad italų elgesys jam nuotaikos nesugadino.

„Kai taip nutinka, visi nori su manimi apie tai pasikalbėti“, - sakė M. Verstappenas.

„Esu čia tam, kad nugalėčiau, ką mums ir pavyko pasiekti. Kai kurie žmonės, žinoma, to visiškai nevertina. Bet tai galima suprasti, jie aistringi sirgaliai, palaikantys savo sportininkus ar komandas. Tačiau jų elgesys tikrai nesugadins man dienos. Aš mėgaujuosi šia akimirka.“Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F1 fan
IP: cc6e8c9 | 09/12 15:15 Atsakyti
Visu pirma Ferrari fanai / Italai tikrai nusvilpinejo Maxa :) kiekviena karta kai tik jis pasirodydavo, nieko cia baisaus. Turbut kultura tokia, as beje RB fanas. Visu antra mane visiskai nestebina Binotto, jis shy sezona daug ko nemato tikrom spalvom, ir glaisto didziausiais absurdais... :)
irklui
IP: 9d82090 | 09/12 13:26 Atsakyti
ab
09/12 00:43

Proof?

x**uf
Dar
IP: 390e925 | 09/12 11:31 Atsakyti
Karta maFIA prisipazino, kad pernai Abu Dabyje apsi*iko.
ab
IP: 29e16c3 | 09/12 00:43 Atsakyti
ab
09/12 00:17

Tai kodel tifosis puole zmones su RB apranga, svilpe per olandu himna?

Proof?
ab
IP: f22cd79 | 09/12 00:17 Atsakyti
Tai kodel tifosis puole zmones su RB apranga, svilpe per olandu himna?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas