M. Brundle: „Formulei-1“ kasdien tenka keisti planus

M. Brundle: „Formulei-1“ kasdien tenka keisti planus
logo 2021 Liepos 11 d. 13:20, McLaren F1

Koronaviruso pandemija pasauliniu mastu toliau tęsiasi, nors atskirtos šalys raportuoja apie lokalias pergales prieš ligą, todėl ir situacija su „Formulės-1“ tvarkaraščiu nėra stabili. Pavyzdžiui, šios savaitės pradžioje tapo aišku, jos yra atšaukiamas Australijos GP etapas. Taip pat didelis klaustukas lieka dėl Japonijos GP rengimo.

„Formulės-1“ generalinis direktorius Stefano Domenicali ir jo specialistų komanda deda dideles pastangas, kad šiais metais būtų surengti visi numatyti 23 etapai. Tam reikia keisti GP etapus, kurie iškrenta iš tvarkaraščio, nes Melburnas tik papildė varžybas Kinijoje ir Kanadoje, kurios tikrai šiemet neįvyko.

Vietoje etapo Singapūre bus organizuotos lenktynės Turkijoje, o dabar laukiama ir kitų korekcijų.

„Mane Stefano Domenicali užtikrino, kad jis padarys viską, jog šiame sezone būtų surengtos visos 23 lenktynės, - „Sky Sports“ kalbėjo žurnalistas Martinas Brundle. - Kai dėl alternatyvių variantų, tai kalba eina apie Mugello trasą, gal būt dar apie Niurburgringą, o taip pat kalbama apie antras varžybas Bahreine ir Ostine.

Lenktynių Brazilijoje perspektyva taip pat kelia gavos skausmą, nes kelios šalys, kuriose numatytos „Formulės-1“ lenktynės, vėl atsidūrė pandemijos raudonajame sąraše. Spėju, kad žmonėms, kurie yra atsakingi už varžybas, kiekvieną dieną turi spręsti sudėtingiausius uždavinius ir koreguoti planus. Pažiūrėsime, kas iš to išeis“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos