Buvęs F-1 vairuotojas, šiuo metu komentatoriumi dirbantis Martinas Brundle‘as išreiškė palaikymą FIA teisėjams, kurie sulaukia daug neigiamų komentarų socialiniuose tinkluose. M. Brundle’as teigė, kad „teisėjai atlieka puikų darbą“ savo savanoriškose pareigose, keliaudami su F-1 po visą pasaulį.
Po incidentų Meksikos lenktynėse, kai teisėjai skyrė Maxui Verstappenui dvi 10 sekundžių baudas už veiksmus prieš Lando Norrisą, bei savaitę prieš tai Ostine, kai L. Norrisui buvo skirta bauda už M. Verstappeno lenkimą už trasos ribų, teisėjai atsidūrė socialinių tinklų vartotojų akiratyje. Pasak M. Brundle’o, kritika dažnai sklinda iš šališkų sirgalių, ypač intensyvių pasaulio čempionato kovų metu, kai padidėja F-1 populiarumas ir sustiprėja tam tikrų lenktynininkų gerbėjų grupės.
M. Brundle’as aiškino, kad, nors F-1 taisyklės yra labai smulkiai išdėstytos, teisėjai vis dėlto neturi vieningo profesionalių „teisėjų“ korpuso, kaip daugelyje kitų sporto šakų, todėl jų sprendimai priklauso nuo individualaus taisyklių interpretavimo. Anot jo, šie savanoriai, kurie yra ir buvę lenktynininkai, dažniausiai puikiai susitvarko su savo atsakomybe.
„Formulės 1“ teisėjai, priešingai nei daugumoje pasaulio sportų, nėra specialiai apmokomi ar apdovanojami kaip profesionalūs arbitrai, o yra savanoriai, dirbantys tik už padengtas išlaidas. Aš pats nenorėčiau prisiimti tokios atsakomybės, matydamas, kokį spaudimą jie patiria ne tik iš komandų ir vairuotojų, bet ir iš socialinių tinklų vartotojų, kur juos beveik visada kritikuoja tie, kurie patys yra šališki“, - kalbėjo M. Brundle‘as.