M. Gascoyne‘as: „McLaren“ apsisprendė dėl skyrybų su „Honda“ (27)

M. Gascoyne‘as: „McLaren“ apsisprendė dėl skyrybų su „Honda“
logo 2017 Birželio 15 d. 01:18, McLaren

Buvęs F-1 specialistas Mike‘as Gascoyne‘as mano, kad niekaip iš konstruktorių įskaitos dugno negalinti išsikrapštyti „McLaren“ komanda jau yra priėmusi sprendimą atsisakyti „Honda“ variklių.

Specialisto teigimu, Kanados GP metu Zako Browno ir Erico Boullier išsakytas nepasitenkinimas japoniška technika - ženklas, kad britų ekipa jau ruošia skyrybų dokumentus.

„Paskutinės kelios lenktynės buvo labai svarbios. Panašu, kad sprendimas jau yra priimtas. Dabar tik bandoma sugalvoti kaip visa tai paskelbti oficialiai“, - sakė M. Gascoyne‘as.

Užsienio žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad „McLaren“ vadovai Kanados GP metu buvo susitikę su „Mercedes“ atstovais aptarti galybes naudoti jų variklius.

F-1 technikos analitiko Craigo Scarborough teigimu, britų ekipai pasirinkti „Mercedes“ motorus būtų logiškiausias sprendimas.

„Mercedes“ varikliai - protingiausias sprendimas. Tai geriausias variklis rikiuotėje. „Mercedes“ taip pat palaiko gerus santykius su savo klientėmis“, - kalbėjo C. Scarborough.

„Kiti variantai? Neįsivaizduoju „McLaren“ naudojančios „Ferrari“ variklius. O rinktis dabar „Renault“ motorus nebūtų pats geriausias sprendimas. Tad lieka tik „Mercedes“. Arba jiems tiesiog reiks toliau bendradarbiauti su „Honda“.“

„Perėjimas prie „Mercedes“ variklių „McLaren“ komandai sukeltų mažiausiai problemų. Su „Ferrari“ ir „Renault“ būtų sudėtingiau, kadangi jų varikliai yra kitokie.“

Komentarai (27)


Sub7
| 2017 Birželio 15 d. 23:02
Miciau> brawn naudojo siaip jau mercedes motorus, Hondos milijardas sumerktas buvo i chassis ir bodyworka, kuri Brawnas uz simbolini svara issipirko
Micius
| 2017 Birželio 15 d. 22:34
Prisiminkit Honda ir BAR komandą man rodos. Dūmai rūko pastoviai, Willenevui, SATO, rečiau Butonui. Ir taip tęsėsi tikrai ne vieną sezoną. Ir ten buvo tik vidaus degimo variklis, man rodos kad net KERS dar nebuvo. Ir Honda gal tik kokį 4-5 sezoną, kai sąlygos mažai keitėsi, tik sugebėjo padaryti kažką normanaus, kai Brawn laimėjo. O čia, toks sudėtingas variklis, čia Honda jei padarys, tai iki to laiko, kai bus paskutiniai metai, kai vėl reikės kitokį daryt su paprastu KERS. Beje man KERS patikdavo daug labiau, matydavai kada pilotas aktyvuoja, kur, kiek, o tas ERS stulpelis man kaip žiūrovui nieko nesako.
paulius773
| 2017 Birželio 15 d. 19:01
Nieko neatsuks ta Honda, per didelė prabanga murgdytis dugne laukiant ale šviesių dienų. Stabiliai Hondai nepavyksta išvystyti savo motorų, variklis ne tik tragiškai nepajėgus kovoti, bet dar ir visiškai nepatikimas, tad kuri komanda sėdėtu laukiant kažko ? Perėjus prie kitų motorų, tie patys Mclaren žymiai geriau pasirodys, nei yra dabar, o ką ten Honda sukurs Sauberiams, tai jau bus Sauberiu reikalas.Bet kažkaip nesitikiu kažkokių fejerverkų. Nenustebčiau, jei kitąmet smarkiai į priekį Renault pasistumės
red_speed
| 2017 Birželio 15 d. 18:22
a tai kaip cia dabar? a tai alonso jau nebebus cempionu? reik i sauberius jam pasiduoti. gal mazi darbstus japonai atsuks kranus kitamet? a, orakule?
Williams fanas
| 2017 Birželio 15 d. 15:59
Gaila pačiu MCL bus , 3sez shh murdymasis ir niekaip nesugeba sukonstruot Honda kažko padoraus
Sajan Button
| 2017 Birželio 15 d. 15:12
O ko jie patys nesukuria motoru?
ksdkdk
| 2017 Birželio 15 d. 14:40
SliMMAz>>> taikliai
SliMMaz
| 2017 Birželio 15 d. 12:11
Idomiausia, kad YZF kazkaip nustate, kd as uz ferrari sergu kai visur ir visada rasiau, kad as nuo RS laiku uz Williams. Net lazybos forume su Williams susietos, bet matai as uz ferrari. Vel veidu i s*** eilini karta :)))
skeptikas
| 2017 Birželio 15 d. 12:10
Manau, kad abiems bus geriau. Nukris spaudimas abiems. Makliai oficialiai peržegnos sezoną, o Honda atsipūs ir ramiai ištaisys fundamentalias klaidas. Labai gaila trijų metų kaip subinę sukištų. Tikrai nesitikėjau, kad tokios kompanijos kartu nesudirbs, juolab, kad praeity buvo tokiose aukštumose kartu.
Aza
| 2017 Birželio 15 d. 11:54
man rods ka makliai padarys didele klaida atsisake hondos,aisku sauberiam nuo to tik geriau.

F-1.lt pulsas