M. Masi: taisyklės šiemet nebus keičiamos

M. Masi: taisyklės šiemet nebus keičiamos
logo 2019 Birželio 26 d. 21:31, Pirelli

FIA lenktynių direktorius Michaelas Masi pareiškė, kad nepaisant kilusio pasipiktinimo dėl Kanados GP metu priimto teisėjų sprendimo, šiemet taisyklės nebus keičiamos.

Monrealio trasoje Sebastianui Vetteliui buvo skirta 5 sek. bauda už tai, jog sportininkas buvo išlėkęs už trasos ribų, o grįžęs į ją nesaugiai privertė Lewisą Hamiltoną imtis papildomų veiksmų, kad būtų išvengta susidūrimo.

Paklaustas, ar į panašius incidentus ateityje bus reaguojama kitaip, M. Masi atsakė neigiamai.

„Ne. Tokius pažeidimus vertinsime taip pat, kaip tai darėme iki šiol. Turime galiojančias taisykles ir šiemet jos tikrai nebus keičiamos. Nemanau, kad būtų protinga sezono viduryje keisti taisykles“, - kalbėjo M. Masi.

„Ar žvelgiant į ateitį galėtume apsvarstyti tam tikrus punktus? Žinoma. Manau, kad kaip ir visi kiti, stengiamės tobulėti visose srityse.“

Prancūzijoje teisėjai nubaudė Danielį Ricciardo 5 sek. bauda nustatę, kad pastarasis, grįžęs į trasą, privertė už trasos ribų išvažiuoti Lando Norrisą.

M. Masi teigimu, taisyklių pokyčių būtų galima tikėtis tik 2020 metais. Bet taisyklių pakeitimams turi pritarti visos komandos.

„Kaip ir dėl visų kitų taisyklių, tam turėtų pritarti visos komandos. Taip pat reiktų nepamirši, kad yra Tarptautinis sporto kodas. Taigi, tam tikri pokyčiai yra susiję ne tik su F-1, bet su visu sportu. Tad turėtume apsvarstyti nemažai dalykų.“


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas