M. Mosley: FIA kovos su vis didėjančiu greičiu (5)

logo 2001 Kovo 07 d. 10:20
Duodamas interviu "Gazetta dello Sport" FIA prezidentas Max'as Mosley išsakė savo mintis apie vis didėjantį Formulės-1 bolidų greitį trasose.
"Mes žinojome kad konkurencija tarp padangų gamintojų paskatins greičio augimą lenktynėse. Todėl techninė komisija priėmė sprendimą apie būtinybę kompensuoti greičio augimą pakeitimais bolidų aerodinamikos srityje. Bet kaip parodė pirmosios šių metų lenktynės to buvo per maža. Todėl jei Malaizijos ir Brazilijos etapuose bolidų greičiai ir toliau taip kils, FIA į tai reaguos labai greitai."-teigia Max'as Mosley.
Kaip žinia Michaelis Schumacheris šių metų Melburno GP lenktynių kvalifikacinėse lenktynėse beveik 2 sekundėmis pagerino iki tol 1997 metais kanadiečio Jacques'o Villeneuve'o pasiektą kvalifikacijos rekordą, ką didžiąja dalimi įtakojo būtent labai pagerėjusios padangų savybės.

Komentarai (5)
minde
| 03/09 09:18 Atsakyti
Nors karta neklysti Mantai. pritariu visiems tik nesutinku del ziurejimo.Manau vienas lenktynes ziuretume visa savaite o po to bloga pasidarytu!
| 03/08 13:48 Atsakyti
Tai gal reikes prie 0.8 litro variklio dar prideti ir oro pagalves ir imontuoti katapulta.
Garpas
| 03/07 17:31 Atsakyti
Tuoj FIA apribos varikliu turi iki 0.8 litro ir gales visi spaust iki dugno kiek kam patinka. Etapas tesis ne dvi valandas, o dvi dienas, ir tai tik i gera, nes bus galima iki soties atsiziureti gonkes per telika.
| 03/07 16:59 Atsakyti
aha pritariu
| 03/07 14:59 Atsakyti
Geriausia butu jei su paspirtukais pradetu vazineti tai tikrai nieko neatsitiktu.Ot butu linksma .
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas