M. Mosley nekandidatuos dar vienai kadencijai (23)

M. Mosley nekandidatuos dar vienai kadencijai
logo 2008 Balandžio 21 d. 08:16, GEPA pictures/ Bildagentur Kraeling
Į sekso skandalą įsivėlęs Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Maxas Mosley atskleidė pasibaigus kadencijai pasitrauksiąs iš užimamų pareigų.
Tiesa, jį dar anksčiau iš pareigų gali pašalinti FIA Generalinė asamblėja, kurios nariai birželį Paryžiuje balsuos dėl pasitikėjimo savo vadovu. Dabartinė M. Mosley kadencija baigiasi 2009 metų spalio mėnesį. Britas laikraštyje buvo apkaltintas dalyvavęs fašistinėje orgijoje su prostitutėmis, taip pat buvo pateiktos nuotraukos bei vaizdo medžiaga.
„Aš esu linkęs kovoti. Jeigu jie nori, kad aš pasitraukčiau, aš pasitrauksiu, bet jeigu ne, tada aš pasiliksiu. Aš taip pat jiems pasakysiu, kad niekada neplanavau kandidatuoti dar vienai kadencijai.“, - sakė 68 metų FIA prezidentas „BBC Sport“ žurnalistams.
„Dabartinis skandalas žemina visą sportą. Mes galime tai mėgti ar ne, bet visi mes „F-1“ esame pavyzdžiai kitiems žmonėms ir „F-1“ tiesiog negali kilti tokie skandalai“, - sakė „Red Bull“ komandos pilotas Markas Webberis.
M. Mosley organizacijos prezidentu tapo 1983 metais.
„Mano neatsistatydinimo pagrinde priežastimi yra tai, kad man rašė labai daug tų autosporto federacijų prezidentų, kurie mane išrinko. Kiekvienam laiškui, kuriame sakoma, kad aš turėčiau atsistatydinti aš turiu septynis laiškus, kuriuose prašoma manęs pasilikti ir nesitraukti nė žingsnio“, - sakė britas.
„Neįmanoma pasakyti tai daugumai, kad dabar aš pasitraukiu, nors to ir norėčiau, bet esu linkęs pasilikti ir kovoti. Keista, kad niekas iš svarbiausių su sportu susijusių žmonių nieko man nepasakė. Nė vienas iš tų, kurie formuoja „F-1“ aplinkos nuomonę, nepareiškė savo nuomonės“, - sakė jis.
Jis taip pat pripažino, kad jo žmona „nebuvo patenkinta“, o sūnūs „buvo sutrikę“ kai išgirdo jam mestus kaltinimus, tačiau M. Mosley teisinasi, kad tai jo asmeninis reikalas ir to neverta maišyti su jo darbu.
„(Šie kaltinimai, - red.past.) yra pagrįsti ta mintimi, kad kažkodėl tavo gyvenime negali būti jokių seksualinių ekscentriškų poelgių. Dauguma žmonių sako, kad jeigu kažkam patinka tokie dalykai, tai nieko nežeidžia, nes tai privatu, visiškai slapta ir su jais tai visai nesusiję“, - baigė FIA prezidentas.

Komentarai (23)
Ayrton_4eva
| 04/21 08:35 Atsakyti
seniai zinoma naujiena :)
ka cia komentuoti. mano nuomone tie kanditatavimai tai tik del vaizdo. f1 tai kaip monarchija. vienas karalius pabuna ilgai, kitas ilgai :)
Senelis
| 04/21 08:53 Atsakyti
panašu,kad Londone populiaru lankytis tokiose įstaigose,neseniai žiūrėjau filmą apie tokius šantažus http://www.sharereactor.ru/movies/8861 jei Maksiukas turėtų mėlyno kraujo,tokių nuotraukų niekas nematytų...
tribeca
| 04/21 08:54 Atsakyti
Gal naujas prezidentas sugebes f-1 varzybas sugrazint i '83 lygi, kuomet buvo itampa, nenuspejama baigtis, daugybe lenkimu ir daug adrenalino? ;)
LiaM HHHHH
| 04/21 09:25 Atsakyti
Reik palikti ji ramybeje, tegul zmogus dirba, o kai nesikisi i asmenini gyvenima, viesam sportui bus geriau.
vytox
| 04/21 09:56 Atsakyti
Traukinys pajudėjo, o jį sustabdyt labai sunku. Šiuo atveju net neįmanoma.
McNerka
| 04/21 11:09 Atsakyti
Klintono skandalas buwo didesnis kai Lewinsky jam mineta darè.. Ir neatstatydino jo..
rapidplay
| 04/21 12:05 Atsakyti
Senelis> jo, as irgi prisiminiau mosliu ziuredamas ta filma :D
pou`
| 04/21 12:06 Atsakyti
skandalistai , zmogus atsipalaidavo nuejo pas merginas. Manau jis tikras vyras kuris dirbo vyriska darba .
AndriusMc
| 04/21 12:40 Atsakyti
pou` >> nuo birzelio gales laisvai uzsiimt "vyriskais" darbais :d tikisi moslis stebulko :d turi net 7 palaikancius laiskus :d o pasipiktinusiu koki 20 siai dienai :) + dar prisides koki 50-70 :)
dr._Lauda
| 04/21 13:46 Atsakyti
siaip nuo 1993, o ne nuo 1983 jis fijos generolas :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas