M.Mosley su pilotais susitiks rugpjūtį (18)

M.Mosley su pilotais susitiks rugpjūtį
logo 2005 Liepos 12 d. 23:31, BMW
Didžiosios Britanijos GP savaitgalio metu Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Maxas Mosley paskelbė savo susitikimo su „Formulės-1“ datą ir vietą – rugpjūčio 1 d. Kanuose (Prancūzija).
Federacijos vadovas su pilotais turėjo susitikti dar praėjusį penktadienį, tačiau šį susitikimą atšaukė po to, kai „Red Bull“ komandos pilotas bei vienas iš „Grand Prix“ lenktynininkų asociacijos (GPDA) prezidentų Davidas Coulthardas pažėrė jo atžvilgiu viešos kritikos.
M.Mosley, paskelbdamas naują susitikimo datą, pabrėžė, kad Kanai bus priimtina vieta lenktynininkams, kurių dauguma gyvena netoliese – Monte Karle (Monake). Tiems, kurie gyvena kitur, FIA prezidentas pasiūlė sėsti į savo asmeninį lėktuvą ir atskristi.
Paskelbtas ir apibrėžtas būsimojo susitikimo turinys: privačių bandymų, siūlomo 2008 metų techninio ir sportinio reglamento bei kitų galimų klausimų aptarimas. Susitikimas įvyks, jei jam iki šio penktadienio užsiregistruos bent pusė lenktynininkų.
Tuo tarpu minėtasis D.Coulthardas, išgirdęs M.Mosley paskelbtą susitikimo datą ir vietą, pasipiktino tokiu FIA prezidento elgesiu.
„Visiems aišku, kad lengviau vienam žmogui atvykti pas grupę, nei grupei keliauti pas vieną žmogų. Tačiau būtent pastarąjį variantą jis mums pasiūlė ir mes stengsimės tai padaryti, kad susitikimas įvyktų“, – pareiškė škotas.
„Mes tiesiog norėjome, kad FIA prezidentas atvyktų į mūsų posėdį, tačiau jam buvo sunku tai padaryti, tad tik laikas parodys, ar mes sugebėsime surinkti bent pusę superlicenzijos turėtojų į šį susitikimą“, – aiškino GPDA prezidentas.
„Saugumas yra svarbus klausimas ir jis neturėtų priklausyti nuo to, ar kas nors galės skirti laiko tam rugpjūčio 1-ąją, ar ne“, – pridūrė jis.
Susitikimo data – pirmadienis iškart po Vengrijos GP lenktynių, kai prasideda trijų savaičių trukmės lenktynininkų ir komandos personalo atostogos.

Komentarai (18)


Andrejus
| 2005 Liepos 29 d. 10:54
MM per dau kitus spaudzia...
_eXpert
| 2005 Liepos 16 d. 17:11
Jei neisdrys atvaryt, tai kitai i syki perkels.
Patrakelis69
| 2005 Liepos 14 d. 16:28
M.M bijo susitikimo tai galvoja kad nevisi atvarys i susitikima
Vytia
| 2005 Liepos 14 d. 09:50
Saunuolis Davidas.Aisku kad Maxsas turetu aplankyt kiekviena asmeniskai,kaip pastininkas..:)
Liamaz
| 2005 Liepos 13 d. 18:31
Nera pagrindo Mosley vykt, jis vadovas todel ir nusprendzia ar vykt paciam i susitikima, ar tegul buna susitikimas pas ji pati...beje jis turi teise netinkama diena atsaukt posedi ir perkelt i kita data, todel as visiskai uz Mosley puse.
vika
| 2005 Liepos 13 d. 17:54
Teisingai DC sako, ko ten visiems grustis?
VR6.
| 2005 Liepos 13 d. 14:48
Siaip teisingai Coulthardas sako, galetu Mosley ir pats prisiderinti, o ne visus vaikyti
Kimm.
| 2005 Liepos 13 d. 13:36
nelaukiu as tu triju savaiciu atostogu!
carnifex
| 2005 Liepos 13 d. 12:57
Liamaz - DC turi kontraktą su Red Bull ir kitiems metams.
Perro
| 2005 Liepos 13 d. 08:35
Taip jau Maxas nesicackina,- norit atvaziuokit, nenorit- nereikia,patys kalti.Na gal vis delto ivyks sis susitikimas,laikas tai ner netinkamas.
×

F-1.lt pulsas