M. Priestley: naujienų apie S. Perezo ateitį turėtume išgirsti kitą savaitę (8)

M. Priestley: naujienų apie S. Perezo ateitį turėtume išgirsti kitą savaitę
logo Rugsėjo 30 d. 21:42, Racing Point

Buvusio „McLaren“ komandos mechaniko Marco Priestley teigimu, kitą savaitę turėtume daugiau sužinoti apie Sergio Perezo ateitį. Manoma, kad meksikietis gali paskelbti apie pasirašytą sutartį su „Haas“ komanda.

Paaiškėjus, kad jo vietą „Racing Point“ komandoje kitais metais užims Sebastianas Vettelis, S. Perezas dabar yra priverstas ieškotis vietos kitoje F-1 ekipoje. Tiesa, pats sportininkas neatmeta galimybės išbandyti jėgas kitame čempionate, bet pirmenybę teikia F-1.

S. Perezas yra siejamas su amerikiečių „Haas“ komanda. Kai kurie užsienio šaltiniai net suskubo paskelbti, kad abi pusės jau yra pasirašiusios sutartį.

M. Priestley teigimu, daugiau apie sportininko ateitį turėtume sužinoti kitą savaitę.

„Taip, apie Checo ateitį daugiau turėtume sužinoti kitą savaitę. Labiausiai tikėtina, jog jis atsidurs „Haas“ komandoje. Žinoma, dar yra „Alfa Romeo“, bet manau, kad ten kitais metais matysime Kimį Raikkoneną ir Micką Schumacherį. Tuo tarpu „Haas“ komandoje, galima sakyti, yra dvi laisvos vietos. Ir viena iš jų, mano manymu, atiteks būtent Checo“, - pasakojo M. Priestley.

Kol nėra aišku kas taps antruoju „Red Bull“ pilotu, į vis dar laisvą vietą yra siūlomas minėtasis S. Perezas.

„Dar viena laisva vieta yra „Red Bull“ komandoje. Jeigu „Red Bull“ savo programoje neturi sportininko, kuris jų manymu galėtų atstovauti jų komandai, tokiu atveju Nico Hulkenbergas ir Sergio Perezas tikrai yra neblogi variantai, kurių kandidatūras derėtų apsvarstyti.“

„Taigi, vis dar yra galimybė, kad Checo arba Hulkenbergas gali atsidurti „Red Bull“ komandoje vienam ar dviem sezonams. Sklinda kalbos, kad daugiau apie Checo ateitį turėtume sužinoti kitą savaitę.“


Komentarai (8)
db
IP: 35e947a | 10/01 09:22 Atsakyti
Nu va, naujienos iš live streamo
Nico
IP: 931097d | 10/01 08:09 Atsakyti
Reiktų antro šanso, už Force tikrai puikiai pasirodė pagal buvusią situaciją.
Hulk
IP: a119e63 | 10/01 05:52 Atsakyti
Nico redbull labai noreciau pamatyti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas