M.Schumacherį įkvėpė „Liverpool“ pergalė

logo 2005 Gegužės 27 d. 08:39, Ferrari
Ferrari“ komandos lyderis Michaelis Schumacheris atskleidė, kad „Liverpool“ pergalė Čempionų lygos futbolo turnyro finale jam yra puikus pavyzdys, kad reikia kovoti iki galo ir nenuleisti rankų, jei nesiseka.
Vokietis per pirmąsias šešias šių metų „Formulės-1“ čempionato lenktynes neiškovojo nei vienos pergalės ir tik kartą apsilankė ant apdovanojimų pakylos. Surinkęs 12 taškų, jis užima tik 9 vietą pirmenybių įskaitoje.
„Esu kovotojas, visada stengiausi iš paskutiniųjų, nenuleidžių rankų iki pat pabaigos. Pasižiūrėkite į futbolą – rungtynės trunka 90 minučių ir jų baigtis gali būti apspręsta per paskutiniąsias minutes ar pratęsimą. Tai kas įvyko vakar („Liverpool“ pegalė Čempionų lygoje – red. past.) rodo, kad turi kovoti iki pačio paskutinio momento“, – teigė M.Schumacheris.
„Liverpool“ Čempionų lygos finale nugalėjo „AC Milan“ komandą po baudinių serijos, kuri baigėsi 3:2 anglų komandos naudai. Rungtynės ir pratęsimas baigėsi lygiu rezultatu 3:3, nors po pirmojo kėlinio „Liverpool“ atsilikinėjo net 0:3.