M. Schumacheris: man padeda tėvo patarimai

M. Schumacheris: man padeda tėvo patarimai
logo 2020 Lapkričio 26 d. 14:27, Ferrari

ŠÄ¯ savaitgalį Vokietijos RTL televizija parodys naują dokumentinį filmą „Tėvo pėdomis“ apie Micką Schumacherį, kuris ruošiasi debiutui „Formulėje-1“.

Premjera numatyta lapkričio 29 d., tačiau jau pasirodė ištraukos iš dviejų valandų filmo, kur Mickas kalba apie tą svarbų vaidmenį, kurį jo karjeroje suvaidino tėvas Michaelis.

„Suprantama, kad aš dar kartingų laikais naudojau kai kuriuos tėvo patarimus. Mes esame gan skirtingi žmonės, mÅ«sų patirtis taip pat skirtinga, ypač lenktyniavimo jaunimo serijose, - pasakojo Mickas, šiuo metu pirmaujantis „Formulės-2“ čempionate. – Be to, pilotuoti šiuolaikinę lenktynių techniką reikia visai kitaip, mat F-2 automobilis dabar sveria 780 kg, tuo tarpu kai anksčiau tokios klasės bolido svoris bÅ«davo apie 500 kg. Kita vertus, kažkokie bendri pilotavimo ypatumai lieka tokie patys“.

Lewisas Hamiltonas ką tik pakartojo Michaelio Schumacherio rekordą pagal čempiono titulų skaičių, o pagal tokius rodiklius kaip „pole“ ir pergalių skaičių juos jau viršijo. Tačiau nemaža dalis pasaulio sirgalių vokiečių pilotą laiko pačiu geriausiu per visą „Formulės-1“ istoriją.

„Tėvo pasiekimai buvo neįtikėtini, išskirtiniai ir kiekvieną dieną aš tai geriau suprantu, - įsitikinęs Mickas. – Pergalei nepakanka vien talento, bÅ«tina nuolat ir intensyviai darbuotis, tik tada galėsi kovoti dėl pergalių.

Tai, ko kartu su „Ferrari“ pasiekė tėvas, yra mano genuose, juk mÅ«sų namuose kabo daug plakatų su raudonomis mašinomis, daug jų ir mano kambaryje“.

Filme paliesta ir itin jautri tema – tėvo sveikata, kadangi po to, kai jis patyrė galvos traumą slidinėjimo trasoje Alpėse, šeima praktiškai neduoda jokios informacijos visuomenei ir slepia privatų gyvenimą nuo pašalinių.

„MÅ«sų šeimai labai svarbu apginti šią sritį ir esu labai dėkingas, kad egzistuoja tam tikros ribos, kurių spauda neperžengia ir žurnalistai su tuo susitaikė. Tikiuosi, jog taip bus ir ateityje“, - sakė Mickas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas