M. Verstappenas apie laukiančius taisyklių pakeitimus: esu kažkur per vidurį

M. Verstappenas apie laukiančius taisyklių pakeitimus: esu kažkur per vidurį
logo Birželio 14 d. 18:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

FIA prieš kurį laiką pristatė laukiančius reglamento pokyčius. Pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas pakomentavo planuojamas permainas ir teigė, jog nuo 2026-ųjų labai daug lems automobilio variklis.

„Vertindamas taisykles aš esu kažkur per vidurį. Naujos taisyklės yra naujos taisyklės. Manau, kad daug ką lems variklis. Jie sako, kad variklio ir akumuliatoriaus pokyčiai lems tiek pat, bet taip nebus.

Galiu pasakyti, kad kuo ilgiau nekeičiamos taisykles, tuo čempionatas darosi konkurencingesnis. Taigi, laukiantys pokyčiai bus tikrai gana didelis perkrovimas, ne tik iš automobilio eksploatacinių savybių pusės, bet ir iš variklio pusės.

Viena komanda gali geriau perprasti taisykles ir įgyti didelį pranašumą dėl turimo variklio. Dabar mes nežinome kaip bus, tačiau tai negarantuoja jokio užtikrintumo.

Čempionato organizatoriai norėjo pritraukti naujų gamintojų, o kad tą padarytų, reikėjo keisti taisykles. Pamatysime, kiek naudos duos pokyčiai. Galbūt aš įsėsiu į tikrą automobilį ir pagalvosiu, jog viskas su juo tiesiog nuostabu. Tačiau šiuo metu vertindamas taisykles aš esu per vidurį. Nėra taip, kad taisyklės atsirado dabar. Aš mačiau daug simuliacijų, mes ties tuo dirbame. Reikia pripažinti, jog tobulinant taisykles tikrai buvo padaryta pažanga“, - kalbėjo M. Verstappenas.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061