M. Verstappenas: ateityje bus sunku padaryti kažką panašaus (2)

M. Verstappenas: ateityje bus sunku padaryti kažką panašaus
logo 2023 Lapkričio 26 d. 17:49, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas gausybe rekordų pažymėtą sezoną užbaigė dar viena pergale. Abu Dabio GP triumfavęs „Red Bull“ sportininkas teigė, jog tai buvo tiesiog neįtikėtini metai, o šio sezono pasiekimus ateityje bus labai sunku pakartoti.

„Tai buvo neįtikėtinas sezonas, todėl paskutinis ratas man sukėlė šiek tiek emocijų. Supratau, kad paskutinį kartą sėdžiu automobilyje, kuris man davė labai daug.

Žinoma, labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi laimėjęs paskutines lenktynes. Turiu padėkoti visiems „Red Bull“ darbuotojams, kadangi tai buvo tikrai neįtikėtini metai. Ateityje bus tikrai sunku padaryti kažką panašaus į tai, ką padarėme šiemet, todėl šis sezonas mums tikrai patiko.

Kaip jau sakiau, tokį sezoną turėti bus sunku ir mes tą žinome. Visada norisi viską padaryti geriau, bet geriau ne visada reiškia laimėti lenktynes ir čempionatą.

Dabar sunkiai dirbame ir toliau dirbsime, kad kitąmet turėtume konkurencingą automobilį. Be abejo, visos kitos komandos kitais metais bandys mus įveikti, bet mes esame pasirengę kovai. O kol kas dar pasidžiaugsime šio sezono pasiekimais“, - kalbėjo čempionas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
IP: 7ad5add | 11/26 20:22 Atsakyti
Įdomiai čia. Straipsnis apie Verstapeną, nulis komentarų. Straipsnis apie Hamiltoną, neadekvačių komentatorių vežimu vežk.
Bet vistiek, įdomiausias sezonas ever!!!
Lauris
IP: 3e1f382 | 11/27 10:23 Atsakyti
Aišku bus sunku, nes daug pagerintų rekordų 😀
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0