M. Verstappenas: be padangų šildytuvų bus daugiau avarijų

M. Verstappenas: be padangų šildytuvų bus daugiau avarijų
logo 2022 Spalio 28 d. 18:56, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kitais metais pirminis padangų įšildymas bus sumažintas iki 50 laipsnių, o nuo 2024 metų padangų šildytuvai bus uždrausti apskritai – pradinė padangų temperatūra bus lygi aplinkos oro temperatūrai.

Praėjusią savaitę „Formulės-1“ lenktynininkai penktadienio treniruotėje išbandė kieto mišinio „slick“ tipo padangas, skirtas 2023 m. sezonui, įšildytas iki 50 laipsnių, o Meksikoje antroje treniruotėje bus išbandomos minkštesnės padangos. „Red Bull“ lyderis Maxas Verstappenas yra įsitikinęs, kad su šaltomis padangomis avarijų bus kur kas daugiau.

Maxas Verstappenas: „Išvažiuojant iš boksų Ostine manęs vos neapsuko. Manau, kad kai bus uždrausti šildytuvai, mes pamatysime daug avarijų. O ir padangų degradacija bus kur kas greitesnė. Pirmuose ratuose, kai padangos dar nebus įšilusios, bolidai smarkiai slidinės, o oro slėgis bus itin didelis, dėl to degradacija gerokai paspartės.

Greituose Ostino posūkiuose padangos įšildavo gana greitai, bet kažkur kitur, pavyzdžiui, Monake, ypač permainingu oru, prireiks pusės lenktynių, kad padangos tinkamai įšiltų.

„Formulėje-2“ nėra šildytuvų, bet pas juos kur kas mažiau galingas variklis, jų bolidai daug lengvesni, juos kur kas paprasčiau vairuoti. Bet jei jūs persistengsite su „Formulės-1“ automobilio greičio pedalu, tai su neįšilusiomis padangomis gali įvykti labai rimta avarija“.

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749