M. Verstappenas: D. Ricciardo derėjo likti „Red Bull“ komandoje

M. Verstappenas: D. Ricciardo derėjo likti „Red Bull“ komandoje
logo 2022 Lapkričio 29 d. 13:04, Red Bull/Getty Images

Maxas Verstappenas mano, kad Danieliui Ricciardo būtų buvę geriau, jei praeityje jis nebūtų palikęs „Red Bull“ komandos.

Pasibaigus 2018 m. sezonui, australas nusprendė palikti „Red Bull“ ir prisijungti prie „Renault“ ekipos. Joje praleidęs du metus, sportininkas perėjo į „McLaren“. Bet po nesėkmingo pasirodymo, sutartis su D. Ricciardo buvo nutraukta, tad sportininkas nusprendė grįžti į „Red Bull“, kur turės pasitenkinti bandytojo role.

M. Verstappenas teigia, kad praeityje kalbėjosi su D. Ricciardo apie tai, jog jis turėtų likti „Red Bull“ komandoje, tad australo sprendimas palikti ekipą jį nustebino.

„Manau, kad Danieliui būtų buvę geriau, jeigu jis būtų ilgiau pasilikęs „Red Bull“ komandoje. Aš kalbėjausi su juo apie tai“ - sakė M. Verstappenas.

„Svarbiausia jaustis patogiai ten, kur esi. Bet panašu, kad tuo metu jis jautėsi kitaip. Tada tenka ieškoti alternatyvų bei kompromiso tarp sportinės sėkmės ir geros savijautos. Žinau, kad visi „Red Bull“ komandoje norėjo, kad jis liktų. Vietoje to, kad pasitrauktų, jis galėjo apie tai pasikalbėti su komanda. Bet viskas įvyko kitaip.“

D. Ricciardo tikisi, kad į F-1 jam pavyks sugrįžti 2024 m. Tuo tarpu M. Verstappenas mano, kad tai padaryti australui bus sunku.

„Dabar Danielis bus mūsų atsarginis. Tad jo charakteris iš F-1 niekur nedings. Danielis gali prajuokinti daugelį, bet šiame sporte svarbūs rezultatai, ne šypsenos ar juokas. Praeityje jam pavyko pasiekti puikių rezultatų, bet F-1 yra tokia taisyklė, jog tu esi toks geras lenktynininkas, koks buvai savo paskutinėse lenktynėse.“

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai: 37
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas