M. Verstappenas: kitiems pilotams pavyko išsisukti nuo baudų Monzoje (11)

M. Verstappenas: kitiems pilotams pavyko išsisukti nuo baudų Monzoje
logo 2018 Rugsėjo 14 d. 00:11, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas toliau lieka įsitikinęs, kad už savo veiksmus Monzoje vykusiose F-1 lenktynėse buvo per griežtai nubaustas. Anot olando, kiti sportininkai buvo sukėlę pavojingesnių situacijų ir liko nenubausti.

M. Verstappenui už sukeltą incidentą, kurio metu atakavęs „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas atsidūrė už trasos ribų, buvo skirta 5 sek. bauda. Pritaikius ją sportininkas iš trečios vietos buvo nustumtas į penktą.

„Žiūrėjau praėjusių metų lenktynių įrašą. Prieš 10-15 metų panašios taisyklės buvo traktuojamos kitaip. Panašioje situacijoje pernai buvo atsidūrę Lance‘as ir Felipe. Massa buvo labai protingas ir nekliudė Lance‘o bolido ratu. Jis važiavo ant baltos linijos. Dalis rato jau buvo už trasos ribų, bet vis tiek jis važiavo ant baltos linijos“, - pasakojo M. Verstappenas.

„Žinoma, aš visada bandau apkartinti gyvenimą tiems, kurie bando mane aplenkti. Trasoje kovosiu dėl kiekvieno milimetro. Taip ir dariau. Manau, kad man skirta bauda buvo per griežta.“

„Dar kartą prisiminus lenktynes Monzoje, kiti pilotai stūmė vienas kitą už trasos ribų, apgadino bolidus. Tuo tarpu mūsų bolidai liko sveiki. Jis kliudė mano bolidą ratu, todėl atsidūrė už trasos ribų. Mūsų bolidai nebuvo apgadinti. Štai kodėl manau, kad bauda buvo per griežta. Bet sprendimo pakeisti negalima.“

M. Verstappenas pripažino, kad stabdymo zonoje keitė važiavimo kryptį, bet teigė, jog varžovui buvo palikęs pakankamai laisvos vietos.

„Žinoma, kad aš tuo metu sukau į kairę, bet jei palieki varžovui pakankamai laisvos vietos, tokiu atveju viskas yra gerai. Manau, kad jam palikau pakankamai laisvos vietos. Žinoma, kalbame apie milimetrus. Galbūt to milimetro pakanka, o gal ir ne, bet taip aš lenktyniauju. Kalbame apie milimetrus, ne metrus.“

M. Verstappeno teigimu, su lėtesniu bolidu jis yra priverstas agresyviai gintis nuo greitesnių varžovų.

„Mano bolidui visada trūksta galios, tad esu priverstas taip gintis. Turiu būti agresyvus. Žinoma, galėčiau tiesiog praleisti varžovą ir džiaugtis ketvirta vieta. Bet aš lenktyniauju ne tam, kad finišuočiau ketvirtas.“

Komentarai (11)


darkstar
| 2018 Rugsėjo 14 d. 13:59
Vaikas.
Donatas Darg10211292181211963
| 2018 Rugsėjo 14 d. 13:02
Tegul nebejuokina su savo nekaltumu. Pats vienas ir temato kad nera kaltas. Cia net nera ka svarstyti cia visiem aisku. Buna situaciju kur tikrai kelia daug abejoniu. O cia tik pamacius sita incidenta pagalovji ka tas beprotis cia daro.
PSI_
| 2018 Rugsėjo 14 d. 10:37
Shitas pienburnis visai nupusho..., - ishlenda ryshkios auklejimo klaidos. ponaitis nuostabusis-agresyvusis-nelieciamasis-teisusis-nekaltasis-nesuprastasis-.....-idealusis sau taiko trigubus standartus priklausomai nuo aplinkybiu ir prisidirbimo lygio... mano 'heitinimo' skaleje senokai perlipo Mersedes nelieciamaji-arogantishkaji-.....-tamsiausiaji pilota (tas bent jau buvo pamokintas atstatyt savo reputacija viesaisiais rysiais).
AF1
| 2018 Rugsėjo 14 d. 10:31
Wanted
| 2018 Rugsėjo 14 d. 08:59

pradedu galvot, kad vaikis tiesiog pasirinko tokį įvaizdžio kelią. Nu negali jis iš tiesų būti toks kvailas. Atseit kovotojas prieš sistemą. Paksas ir gi toks buvo. Ir jei toliau taip vaikis ir baigs kaip paksas.

Jokio ivaizdzio kelio. Stebek interviu kaip jis tai sneka, kokia kuno kalba. Jis sventai isitikines, kad ji visi skriaudzia be reikalo.
Wanted
| 2018 Rugsėjo 14 d. 08:59
pradedu galvot, kad vaikis tiesiog pasirinko tokį įvaizdžio kelią. Nu negali jis iš tiesų būti toks kvailas. Atseit kovotojas prieš sistemą. Paksas ir gi toks buvo. Ir jei toliau taip vaikis ir baigs kaip paksas.
AF1
| 2018 Rugsėjo 14 d. 08:16
https://youtu.be/k4I-7Ghu7eg

Kazkur nuo 4:30, apie dvi minutes. Viskas aiskiai ir paprastai.
AF1
| 2018 Rugsėjo 14 d. 08:03
Reiktu ne senas lenktynes perziurineti, o pas psichologa apsilankyt.
iXsas
| 2018 Rugsėjo 14 d. 07:31
Šįkart Maxo net tėvas su komanda nepalaiko (bent jau neskaičiau). Manau reikia jam išmokti pripažinti klaidas. Turbūt kol neprisirinks maksimumo baudos balų iki diskvalifikacijos, tol darys ką nori. Bet, man, kaip žiūrovui patinka jo agresyvus vairavimo stilius.
31m
| 2018 Rugsėjo 14 d. 02:09
Mano esmenine nuomone Maxas perrliankia jau. Bet kuo daugiau tokiu tuo geriau.
Exitas
| 2018 Rugsėjo 14 d. 00:55
Idomu kada nors prisiims jis kalte? :D
×