M. Verstappenas: neįvertinau sukibimo su trasa (14)

M. Verstappenas: neįvertinau sukibimo su trasa
logo 2016 Gegužės 28 d. 16:39, Red Bull/Getty Images
Avariją šiandien Monake vykusioje F-1 kvalifikacijoje patyręs Maxas Verstappenas prisipažino tinkamai neįvertinęs situacijos.
Pirmoje važiavimų dalyje, įveikdamas vieną iš trasos posūkių, olandas kliudė apsauginę sieną ir sulaužė priekinę bolido pakabą. Vėlius sportininkas buvo tik keleivis savo automobilyje, tad po smūgio į apsauginę sieną baigė savo pasirodymą. Dėl šio incidento trumpam buvo sustabdyti kvalifikaciniai važiavimai.
„Per anksti pasukau į posūkį, tad kliudžiau apsauginę sieną. Sulaužiau pakabą ir nulėkiau tiesiai į apsauginę sieną“, – pasakojo prieš dvi savaites Ispanijoje pergalę šventęs M. Verstappenas.
„Iki tol jaučiausi gana gerai. Bolido balansas buvo geras. Tačiau atvažiuodamas į posūkį neįvertinau sukibimo, pasukau per anksti. Po akimirkos viskas baigėsi smūgiu į sieną.“
„Žiūrėsime kaip mums seksis rytoj. Startuojant iš 21-os pozicijos lengva tikrai nebus.“
M. Verstappeno komandos draugas Danielis Ricciardo, Monake vykusioje F-1 kvalifikacijoje, užfiksavo geriausią rezultatą, tad rytojaus lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos.
[gallery id=1191 rand=rand]

Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Edvardas Bertasius
| 05/29 11:34 Atsakyti
Rosbis barjierą taip pat lietė ir per plauką nepakartojo Maxo "prisiparkavimo"
loretis
| 05/29 11:30 Atsakyti
Martynas Traigys => ispanuose jam pasisekė. Žiniasklaida ji per daug išpūtė todėl ne už ilgo ta pati žiniasklaida ji ir suvalgys. Buvimas vien richardo šešėlyje viska tik pablogins
Martynas Traigys
| 05/29 03:11 Atsakyti
Vytiocha1 > saltus nervus jis parode praejusiose lenktynese, kai gynesi nuo Kimio. Neklyskit. Jis yra nesveikas saltakraujis.
ZaZiuS
| 05/28 23:10 Atsakyti
From hero to zero... Šiaip centimetro klaida, kai bando spausti daro ir seni vilkai, čia juk Monakas tik tiek, kad išpūtė iš jo dideli burbulą ir dabar stebi visi per padidinamąjį stiklą.
Vytiocha1
| 05/28 20:58 Atsakyti
Kol kas vaikis nerodo to ka galima pavadint-salti nervai-.
GF1
| 05/28 20:53 Atsakyti
Ryškiai kiaušai per maži :)
Jekesas
| 05/28 20:23 Atsakyti
Patirties trūkumas plius praktikos trūkumas pilotuoti Red Bulį ir viskas susidėjo. Nors visi F-1 bolidai gan panašūs, visgi kiekvienos komandos bolidai turi ir šiokių tokių esminių skirtumų, dar matomai jaunuolis 100 procentų neperkando Red Bulių bolido.
Formis
| 05/28 20:21 Atsakyti
matė koks ricardo greitas, bandė pakartot. Startuos iš ten kur jam ir vieta. Kantrybė, lenktynininko duona.
froFYT
| 05/28 19:07 Atsakyti
one rookie mistake, but so did Kyrie Irving...tai labai negalima pykt, pasitaiko....tiesiog jam bus sunku prie Ricciardo, gali nuverteteti greitai...tas Kvyatas lb neatsiliko nuo Ricciardo..
Stinger
| 05/28 17:44 Atsakyti
100% rytoj bus SC dėl Maxo.
×

TOP naujienos