M. Verstappenas pergalės nesitiki: galite tai pamiršti (9)

M. Verstappenas pergalės nesitiki: galite tai pamiršti
logo Rugsėjo 17 d. 11:11, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas laimėjo paskutinius dešimt GP, tačiau pats lenktynininkas yra įsitikinęs, jog ši serija nutrūks Singapūre, kur jis startuos tik iš vienuoliktosios pozicijos.

„Apie dar vieną pergalę galite tiesiog pamiršti. Yra trasų, kur galima startuoti paskutiniam ir yra galimybė aplenkti visus varžovus, tačiau ne čia. Singapūre, norėdamas aplenkti, turi būti dvejomis ar trejomis sekundėmis greitesnis. Tai yra gatvės trasos niuansai“, - sakė čempionato lyderis.

M. Verstappenas taip pat akcentavo, jog svarbiausia yra suprasti, kodėl Singapūre komandai sekasi sunkiai, o ne liūdėti, kad nutrūks pergalių seriją: „Visada žinojau, kad ateis diena, kai laimėti nepavyks. Kita vertus, iki šiol mums sekėsi labai gerai. Visada rinkčiausi tokį sezoną – kai puikiai pasirodai ir turi vieną blogą savaitgalį, o ne atvirkščiai – nekovoji dėl titulo, tačiau gerai pasirodai čia.

Daug svarbiau yra išsiaiškinti, ką šį savaitgalį padarėme ne taip. Esu įsitikinęs, kad kai važiuosime į Japonijos GP, automobilis ir vėl veiks gerai“.Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vargsiukas!!!
IP: 8884439 | 09/17 12:58 Atsakyti
Gimsti seimoje kur viskas ant auksinio sauksto duota (apart pries mama smurtaujancio tevo), patenki i F1, gauni geriausia bolida, FIA pakeicia ne tik reglamenta, bet ir taisykles, kad padarytu tave nauju poster boy, atleidzia komandai uz virsytas biudzeto ribas, bet vistiek kiekviena savaite tik iskilus menkai problemai atrodo negali asaru suvaldyti.

Bent jau kas savaitinio "pasitrauksiu is f1, jei..." nebeliko, dabar tik savo dukterines komandos atstovam kvalifikacijas gadina ir kas 2min verkia kaip nesuvaldo bolido
expertaz
IP: bb5adef | 09/17 13:56 Atsakyti
Vargsiukas!!!
09/17 12:58

Gimsti seimoje kur viskas ant auksinio sauksto duota (apart pries mama... skaityti daugiau

Tu supranti ka tu cia kliedi? Ar tu gyvenai su jais kad zinai kas ten kur smurtavo ir kodel? Man panasiah kas cia tu visur po visais postais verki. Zmogus pasake ka jis galvoja o tu iskart i asaras krenti.
Slipstream
IP: fc8ae5c | 09/17 12:57 Atsakyti
Buru Monakas dar galeciau patiketi,kad nekovos del pergales,bet cia,kur lenktynes trunka apie 2 val.ir kur 100% SC tikimybe,nenustebciau jei ne tik Maxas laimes,bet ir ives Ferrariam puse minutes.Be to dar ir lietaus tikimybe yra.
Helis
IP: 7d58bd4 | 09/17 13:19 Atsakyti
Vargsiukas!!!
09/17 12:58

Gimsti seimoje kur viskas ant auksinio sauksto duota (apart pries mama... skaityti daugiau

Ir vis tiek vargšiukas atvažiuos aukščiau už haštaginį aštuonis t.y. septynis kartus čempioną.
Darius vin
IP: 81ff2c0 | 09/17 12:02 Atsakyti
Maxas dar viena recorda pagerino
Tadule
IP: 278c199 | 09/17 13:03 Atsakyti
Klausimas kas ilgiau si sporta ziuri nei as - cia iprasta tiek verkti pilotui? Kiekviena savaitgali atrodo net jei ir pirmauja vistiek visi radio pokalbiai negatyvus, ikandimai komandai ir tt. Ar cia tik jo radija transliuoja pastoviai ar ir kiti cempionai tokie verksniai budavo?
F-Fanas-1
IP: 57e6ed5 | 09/17 12:59 Atsakyti
Yra buvę, kad geriausi bolidai sezone, čia tiesiog nevažiuoja: 2015 metais, kai Mersai daužė visus, čia taip pat silpnai atrodė.

Kaip ir pvz, atvirkščiai - Hungaroringe ne patys geriausi bolidai yra stiprūs... Tiek šiemet tiek pernai pole ėmė mersai. Yra buvę gerų pasirodymų su vidutiniais bolidais ir ankščiau.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778