M. Verstappenas prisipažino nesulėtinęs tempo trasoje mojuojant geltonoms vėliavoms (6)

M. Verstappenas prisipažino nesulėtinęs tempo trasoje mojuojant geltonoms vėliavoms
logo 2019 Spalio 27 d. 00:02, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Pole“ poziciją Meksikoje iškovojęs „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas prisipažino nesulėtinęs tempo tada, kai trasoje avariją patyrė Valtteri Bottas, o maršalai ėmė mojuoti geltonomis vėliavomis.

Sportininkams paskutinėje kvalifikacijos dalyje įveikus pirmuosius greitus ratus minėtasis M. Verstappenas pirmavo. Vėliau olandas pagerino savo rezultatą, bet tai padarė tuo metu, kai avariją trasoje patyrė V. Bottas, o viename iš maršalų punktų buvo mojuojamos geltonos vėliavos.

„Žinojau, kad Valtteri patyrė avariją. Nepanašu į tai, jog buvau sulėtinęs tempą, ar ne? Ne, to nedariau“, - sakė M. Verstappenas.

„Manau, kad mes visi puikiai suvokiame ką darome, priešingu atveju nepilotuotume F-1 bolidų. Tai kvalifikacija, tad vieną ratą stengiesi įveikti maksimaliu greičiu. Jeigu jie nori panaikinti mano greičiausią ratą, tegul jį panaikina.“

Sportininkams kaskart yra primenama, kad trasoje mojuojant geltonoms vėliavoms, jie privalo sulėtinti tempą. Stebint vaizdą iš M. Verstappeno bolido, galima pastebėti, jog viename iš posūkių buvo mojuojama geltonomis vėliavomis.

Nepaisant video medžiagos ir paties M. Verstappeno prisipažinimo, FIA teigimu, lenktynių teisėjai kol kas nenagrinėja sportininko veiksmų trasoje.

Jei teisėjai vis dėlto nuspręstų išanalizuoti situaciją, „Red Bull“ pilotui grėstu bauda. Už tokį nusižengimą sportininkui gali būti skirtas įspėjimas, anuliuoti rato įveikimo laikai arba skirta starto pozicijų bauda.

Pernai, kai kvalifikacinių važiavimų metu tempo nesulėtino Marcusas Ericssonas, teisėjai švedui skyrė 5 starto pozicijų baudą.


Komentarai (6)
Rimantas Sa
| 10/27 00:46 Atsakyti
belekoks kosmonautas,,,,
sarunas12
| 10/27 00:57 Atsakyti
Na, SV ir LH sulėtino tempa nors turėjo šansu pakovot, o kaip čia MV dar pagerino savo rezultata, nuo kada praktikuojama bauda rato anuliavimas? Turėtu būti starto poziciju bauda
ddt
| 10/27 01:20 Atsakyti
Protu nesuvokiama. "Dėjau skersą ant taisyklių". Ir jis dar giriasi?! O teisėjai ką? Absurdas visiškas.
Fernandoisfasterthanyou
| 10/27 01:08 Atsakyti
Nu man kuo toliau tuo įdomiau su taisyklių traktavimu. Vat, pats viešai apsiskelbė, kad nelėtino. Ratą nubraukt galima už išvažiavimą iš ribų, čia palei viską turėtu būti pakoreguota starto pozicija :) Bet vargu.
D.H.
| 10/27 01:29 Atsakyti
Koks geras, leido teisejams panaikinti greiciausia rata, tik viena problema, kad teisejams tik anuliuoti rata neuztenka pagal taisykles, dar reikia baudele israsyti prie to pacio :D
Kubietis
| 10/27 09:14 Atsakyti
Branda veržiasi per kraštus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas