M. Verstappenas: „Red Bull“ kol kas yra nepajėgi kovoti dėl pergalių (13)

M. Verstappenas: „Red Bull“ kol kas yra nepajėgi kovoti dėl pergalių
logo 2017 Kovo 20 d. 07:17, Red Bull Content Pool
Maxas Verstappenas mano, kad jo atstovaujama „Red Bull“ komanda kol kas yra nepajėgi kovoti dėl pergalių.
Barselonoje vykusiuose bandymuose minėtoji „Red Bull“ pagal greitį buvo ketvirta. Geresnius rezultatus pavyko užfiksuoti „Mercedes“, „Ferrari“ ir „Williams“ pilotams. Bet daugelis neabejoja, kad sezono eigoje „Red Bull“ stipriai patobulės. Tačiau M. Verstappenas artimiausiu metu nesitiki kovoti dėl pergalių.
„Nemanau, kad šiuo metu esame pajėgūs kovoti dėl pergalių. Žinoma, daug dalykų gali pasikeisti sezono metu. Bet kol kas esame nepajėgūs kovoti dėl aukščiausių rezultatų“, – sakė M. Verstappenas.
Olandas tikisi, kad šiemet komandai pavyks padaryti didesnį progresą nei pernai, kuomet ekipa sugebėjo pavyti ir aplenkti „Ferrari“ konstruktorių įskaitoje.
„Palyginus su praėjusiais metais, akivaizdu, kad „Ferrari“ žengė didelį žingsnį į priekį. „Mercedes“ ir toliau išliks rikiuotės priekyje. Manau, kad bandymų metu jie tyčia važiavo lėčiau.“
„Kol kas sunku pasakyti kokią poziciją užimame mes. Nemanau, kad esame geriausia komanda rikiuotėje. Po kvalifikacijos Australijoje mūsų pozicija bus aiškesnė. Nevyksime į Melburną su mintimi, jog galime iškovoti „pole“ poziciją.“
„Manau, kad „Mercedes“ ir „Ferrari“ tikrai bus priekyje mūsų. Bet tikiuosi, jog kaip ir praėjusiais metais mums pavyks įsivažiuoti į ritmą. Šiemet galime pasirodyti dar geriau. Tiesiog turime sunkiai dirbti, kad tai pasiektume.“

Komentarai (13)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 03/20 23:21 Atsakyti
pončikai, kur tu permetei savo dėmesį, kai harijantas vietos nenusipirko?
L'user
| 03/20 21:30 Atsakyti
Abejoju, ar Mercedes bus pirmi. Greiciausiai Red Bull arba Ferrari. Taisykles juk pasikeite.
poncijus
| 03/20 19:59 Atsakyti
tavo larienciau demesys turetu buti skirtas i peletono gala. O siaip, mersai bus pirmi. Ferai ir buliai del antros. Nors mersuose botas yra, tai cia dar klausimas.
Larensas
| 03/20 17:17 Atsakyti
man po bandymų barselonoje kažkaip juokas neima, visąlaik skaičiau komentarus, ir visad rašė, kad mercedesai kiekvienam posūky slysta ir priekiu, ir galu, o fiatai važiavo geležinkeliais, ir kuo ilgesnes atkarpas važiuodavo, tuo mersedesai tragiškiau atrodydavo.
Lexxus
| 03/20 15:15 Atsakyti
Svarbiausia sako, kad sunku pasakyti, kokia situacija, ir koks pajėgumas, bet aišku, kad tuos reiks lenkti ar anuos... Apsisprestų - aišku, ar neaišku. Man atrodo, kad dar niekas iš bandymų neaišku..
SatanKlaus
| 03/20 13:41 Atsakyti
Kaip bus sezono gale tikrai po 5 dienų dar nepamatysim....
Sajan Button
| 03/20 12:25 Atsakyti
5d ir 17h :D
leksas
| 03/20 12:03 Atsakyti
ei chebra, kaip bus iš tiesų, jau pamatysim labai greitai, tik po 5 dienų...
žiūrovas f-1
| 03/20 11:24 Atsakyti
Jei "Mercedes" ir "Ferrari" bus priekyje sezono pradzioje, tai nereiskia, kad sezono pabaigoje irgi taip bus. Labai tiketina, kad sezono eigoje "Ferrari" bus aplenkta "Red Bull" ekipos. Siai ekipai visad gerai sekesi tobulinti bolida sezono metu, ko negalim to paties pasakyti apie "Ferrari" ekipa.
RBR
| 03/20 11:13 Atsakyti
Niekas siemet nelenks tu mersu. Gal Ferrari ir priartejo kazkiek. O RedBull progresa stabdo Renault variklis. Tad didele tikimybe yra, kad jiems ir teks kovoti su Ferrari del 2-3 vietu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas