M. Verstappenas: S. Vettelis nėra stebuklingas pilotas

M. Verstappenas: S. Vettelis nėra stebuklingas pilotas
logo 2019 Balandžio 21 d. 16:26, Red Bull Content Pool / Getty Images

Nors „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis yra daugkartinis F-1 čempionas, „Red Bull“ atstovo Maxo Verstappeno teigimu, jis niekada nelaikė vokiečio „stebuklingu“ lenktynininku.

Olandas atkreipė dėmesį į tai, kad S. Vettelis praeityje nusileido Danieliui Ricciardo, o šiemet sunkiai susitvarko su naujuoju ekipos nariu Charlesu Leclercu.

Atstovaudamas „Red Bull“ komandai S. Vettelis keturis kartus tapo F-1 čempionu. Prasidėjus V6 turbo variklių erai, vokietis 2014 m. nusileido komandos draugui D. Ricciardo. O perėjęs į „Ferrari“ čempionate dar nė karto neįveikė „Mercedes“ atstovo Lewiso Hamiltono.

„Visada maniau, kad Sebastianas yra geras pilotas, nes bÅ«damas blogu lenktynininku keturis kartus čempionu netapsi“, - duodamas interviu italų leidiniui „La Gazzetta dello Sport“ sakė M. Verstappenas.

„Tačiau aš niekada jo nelaikiau stebuklingu pilotu. Praeityje jis neįveikė Danielio Ricciardo. O dabar jam sunkiai sekasi su Charlesu Leclercu.“

Paklaustas apie ateitį, M. Verstappenas teigė, jog nevengs pereiti į komandą, kuriai atstovaus C. Leclercas arba L. Hamiltonas.

„Jei taip nutiktų, jog aš ir Leclercas tapsime komandos draugais, aš tikrai priimsiu tokį iššÅ«kį. Tą patį galiu pasakyti ir apie Lewisą. Jis penkis kartus tapo čempionu, bet man tai visiškai nerÅ«pi.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392