M. Verstappenas: sekmadienis bus truputį linksmesnis (3)

M. Verstappenas: sekmadienis bus truputį linksmesnis
logo 2023 Spalio 21 d. 11:44, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas JAV GP startuos tik iš šeštosios vietos. Kaip sakė pats čempionas, tokia situacija susiklostė todėl, jog jis, norėdamas kompensuoti pirmojo posÅ«kio klaidą, galiausiai suklydo dar kartą.

„Devynioliktajame posÅ«kyje, žinojau, kad bÅ«siu arti ribų. Pirmajame posÅ«kyje šiek tiek suklydau, todėl visą likusį laiką turėjau smarkiai stumtis į priekį. Galiausiai smulkios trasos ribos lėmė dar vieną klaidą.

Tiesą sakant, aš net nebuvau tinkamai pasukęs vairo. Tiesiog stengiausi iš tikrųjų maksimaliai išnaudoti posÅ«kį ir truputį suklydau jį įvertindamas. Tai yra tikrai labai smulkios ribos. Žinoma, man šiek tiek gaila, tačiau, kita vertus, sekmadienis bus truputį linksmesnis.

Situacija nėra ideali, tačiau galiausiai viskas priklauso nuo to ar turėsi gerą tempą, ar sugebėsi aplenkti varžovus ir judėti į priekį. Kaip bus, pamatysime. MÅ«sų vis dar laukia ilgos lenktynės, kur daugelį dalykų galima padaryti geriau. Taip pat galima ir šiek tiek pasilinksminti“, - sakė M. Verstappenas.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ghhmm
IP: 2d10eee | 10/21 14:11 Atsakyti
Toks arogantiškas, pasilinksmins jis...
N7
IP: 4ab7662 | 10/21 12:42 Atsakyti
Ką apie tai mano dr...?
Ai ..
IP: 5e7e48b | 10/21 13:07 Atsakyti
Settupas lenktynėms kaip visada ir tiek... Net su juo būtų ėmę pole jei taip mistiškai neklystantis Maxas ėmė ir suklydo kaip eilinis pilotas nesąnt 0m5 s persvaros ;)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0