M. Verstappenas: Suzukoje mes vėl būsime greiti

M. Verstappenas: Suzukoje mes vėl būsime greiti
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 19:24, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Lenktynės Singapūre buvo pirmosios šiame sezone, kur pergalė atiteko ne „Red Bull“ pilotams. Negana to, pirmą kartą šiemet nė vienas „Red Bull“ sportininkas nesugebėjo užlipti ant podiumo – Maxas Verstappenas finišavo penktas, o Sergio Perezas – aštuntas.

Po finišo M. Verstappenas patikino savo sirgalius, kad toks rezultatas yra išimtis ir kitame etape Japonijoje komanda susigrąžins savo buvusiąją formą.

Maxas Verstappenas: „Man nepasisekė su saugos automobiliu – abu kartus, prie tikro ir virtualaus, jie išvažiavo labai mums netinkamais momentais. Gaila, bet bent antroji atkarpa buvo įdomi, kai aplenkiau ne vieną varžovą su vidutinėmis padangomis.

Mane pirma kartą aplenkė varžovai šiame sezone? Manęs tai visiškai nejaudina. Visiškai natūralu, kad mane lenkė, kai aš važiavau su senomis padangomis. Aš paprasčiausiai nieko negalėjau padaryti.

Manau, kad Suzukoje mes būsime labai greiti. Ne mano problemos, jei tai nepatiks mūsų varžovams“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983