M. Verstappenas: teisėjai priėmė teisingą sprendimą

M. Verstappenas: teisėjai priėmė teisingą sprendimą
logo 2023 Lapkričio 20 d. 06:55, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas dar kartą įrodė savo pranašumą 2023 metų „Formulės-1“ sezone. Lenktynėse Las Vegase buvo kažkiek ir sėkmės elemento, kalbant apie saugos automobilį, kuris trasoje pasirodė palankiu metu „Red Bull“ žvaigždei. 

Lenktynių pradžioje olandas gavo 5 sekundžių baudą už tai, kad iš trasos ribų pirmame posūkyje išstumė Charlesą Leclercą. Pirminė reakcija iš Verstappeno, aišku, buvo neigiama. 

„Tebūnie, viskas gerai. Perduokite jiems linkėjimus nuo manęs“, – su sarkazmu per radiją kalbėjo „Red Bull“ lenktynininkas, sužinojęs apie 5 sekundžių baudą.

Po lenktynių pabaigos M. Verstappenas buvo nusiteikęs pozityviai tiek šios trasos, tiek teisėju atžvilgiu. 

Tuo metu tu esi pilnas adrenalino, aš su tuo nesutikau, bet į viską pažvelgus dabar, manau, teisėjai priėmė teisingą sprendimą“, – apie 5 sekundžių baudą kalbėjo Verstappenas. 

Las Vegaso GP kritikavęs olandas savo toną pakeitė ir netgi sakė, kad laukia kitų metų: „Manau, kad sukūrėme nemažai gero lenktyniavimo čia, todėl buvo smagu. Tikiuosi, kad visiems patiko, nekantrauju jau grįžti čia kitais metais.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218