M. Verstappenas toliau gerina F-1 rekordus (3)

M. Verstappenas toliau gerina F-1 rekordus
logo 2016 Rugpjūčio 27 d. 18:44, Red Bull/Getty Images
Antrą startinę vietą Belgijoje vykusioje kvalifikacijoje iškovojęs Maxas Verstappenas toliau sėkmingai gerina F-1 rekordus.
Paskutinėje važiavimų dalyje užfiksuoto rezultato pakako, kad sportininkas iškovotų vietą pirmoje startinėje eilėje. Olandas nuo „pole“ pelniusio Nico Rosbergo atsiliko mažiau nei 0,2 sek.
M. Verstappenas tapo jauniausiu sportininku, kuris pradės F-1 lenktynes iš pirmos startinės eilės. Šiemet olandas taip pat tapo jauniausiu lenktynininku, iškovojusiu pergalę „Formulės-1“ čempionate.
„Red Bull“ pilotas džiaugėsi pasiektu rezultatu kvalifikacijoje, tačiau neslėpė, jog norėtų pagerinti kitus F-1 rekordus.
„Tiesą pasakius, aš to per daug nesureikšminu. Tiesiog džiaugiuosi, kad startuosiu iš pirmos eilės. Žinoma, malonu pagerinti rekordą, bet aš noriu pagerinti kitus rekordus“, – kalbėjo M. Verstappenas.
Olando teigimu, paskutinėje kvalifikacijos dalyje jis maksimaliai neišnaudojo bolido galimybių. Sportininkas pridūrė, kad to paties greičiausiai nepadarė ir „pole“ iškovojęs N. Rosbergas.
„Visada galima geriau atlikti darbą. Manau, kad ir Nico galėjo greičiau įveikti vieną ratą. Esame patenkinti, kad tokioje trasoje, kurioje yra ilgos tiesiosios, atsilikome tiek nedaug nuo N. Rosbergo.“
„Nors šiandien vykusiose treniruotėse nepavyko išvengti problemų, viskas iki šiol klostėsi gerai. Mechanikai puikiai padirbėjo, bolidas kvalifikacijoje buvo labai geras. Džiaugiuosi, kad stebint mano sirgaliams man pavyko iškovoti antrą vietą.“
Tikimasi, kad rytoj vyksiančias F-1 lenktynes Belgijoje stebės apie 70 tūkst. žiūrovų. Nemaža dalis jų bus iš Olandijos.
[gallery id=1207 rand=rand]

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Arnius
| 08/28 09:30 Atsakyti
patinka maxas,tikrai greitas,nors rikis is tikro greitesnis symet,bet cia tik laiko klausimas
red_speed
| 08/27 22:03 Atsakyti
aldniniams infakta ivarys
GF1
| 08/27 20:28 Atsakyti
Gal rekordams užsidėjo SS? :) Pirmi posukiai turėtu ryt būt įdomus :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas