M. Verstappenas „Twitter" paskyroje pasidalino įspūdingu automobiliu (16)

M. Verstappenas „Twitter" paskyroje pasidalino įspūdingu automobiliu
logo 2017 Gegužės 18 d. 09:00, Red Bull/Getty Images

Maxas Verstappenas po katastrofiškų Barselonos GP, atrodo, nenusiminė. Sekmadienį pirmajame posūkyje lenktynes pabaigęs olandas jau po kelių dienų raižė Austrijos kelius.

M. Verstappenas „Twitter" paskyroje pasidalino įspūdinga nuotrauka, kurioje jis pozuoja prie naujutėlio "Aston Martin" automobilio. Įspūdingo grožio automobilį puošia „Red Bull" reklamos ir 33-as numeris, kuriuo jis važiuoja F-1.

 Už automobilio tap pat matyti ir namelis ant ratų, kuris taip pat yra papuoštas „Red Bull" spalvomis ir tuo pačiu numeriu. Po nuotrauka M. Verstappenas parašė: „Keliavimas po Austriją olandišku stiliumi." 

Olandas daug laiko poilsiui skirti negalės, kadangi už mažiau nei dviejų savaičių vyks Monako GP.


Komentarai (16)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Arnas Icewise
| 05/19 08:28 Atsakyti
Sajan gerai gerai nebeverk, niekam neįdomu.
ddt
| 05/19 06:42 Atsakyti
Yra ir kita priezastis del NL veliavos. NL turi gerokai aukstesni pragyvenimo lygi nei BE tiek pramones, tiek autosporto, tiek ir gyventoju skaiciaus (11 v 17 mio) prasme, plius NL turi daug idomiu overseas teritoriju, tad jei tau reikia susirasti stipru remeja, tu pasirinksi veliava tos salies, kur ju realiai yra, plystanciu nuo pinigu. Belgija, o ypac Valonijos dalis, yra nusmurgta pasalpiniais emigrantais is Maroko ir Kongo demokratines. Jei kada esi isvaziaves toliau nei google maps, esi mates. Taip kad jei tavo amziuje tokie dalykai yra nesuvokiami, tai atleisk, bet mes tiesiog neturim apie ka kalbet.
ddt
| 05/19 06:37 Atsakyti
Taraz-S > del to, kad a) Wikipedia yra vienas prasciausiu info saltiniu b) ta pati wiki raso kad jis pats pasirinko atstovauti NL veliava. Ta gali daryti visi, net ir tamsta. O kas liecia mazvaikius, tai kamon. Jei butum labai suages ir issilavines, zinotum, kad Hasselt'as yra Flandrijoje, olandiskame Belgijos regione, ir istoriskai flandrai nepernelyg megsta valonu, gyvenanciu Valonijoje (pietineje Belgijos dalyje), todel jie istoriskai visada save siedavo su olandais, nei su belgais. Jei dar giliau zinotum istorija, tai zinotum, kad Belgija klaip valstybe irgi yra pakankamai nauja, neturi gilios istorijos. Todel, budamas labai suauges, zinotum ir nesistebetum, kodel Verstappenas, turedamas BELGIJOS PASA, t.y. BELGIJOS pilietybe, labiau save laiko olandu nei belgu. O kas liecia tavo iproti "matuotis ilgiais" (fanas nuo 19XX) tai patikek, jaunas tu dar. Ir pakankamai tamsus.
Taraz-S
| 05/18 22:42 Atsakyti
ddt. Jei sakai, kad jis belgas, argumentuok, kodėl jo šalmas nudažydas Oranje Nederland spalva, ir kodėl Wikipedia rašo Nationality: Dutch. Mažvaikių susirinko kompanija, negaliu žiūrėt. P.S. esu F-1 fanas nuo 1992. Matyt dauguma jūsų nebuvot net gimę. O dabar palaikau Max'a, imponuoja tiek vairavimo stilius, agresija, tiek ir OLANDIŠKOS šaknys - dar menu Arrowse Jos'a, renkanti po tašką už 6 vietą...
ddt
| 05/18 22:13 Atsakyti
lordas > hello, Verstappenas yra BELGAS, turi BELGISKA pasa, gime BELGIJOJE ir jo oficialus adresas (reziduoja) BELGIJOJE. Hasselt, Bree - Google my fiend.
SDokas
| 05/18 21:53 Atsakyti
Sajan buton> siaip uz izimybiu post'us labai gerai mokama, ar tai fb, instagram ir t.t. O jei tiesiog pavydas, tai kartais geriau patylet...
Arnius
| 05/18 21:08 Atsakyti
sjan baton>sudui kreipinys nereikalingas,jis paprasciausias sudas,susitaikyk
lordas kechelis
| 05/18 19:24 Atsakyti
kur ten belgas?
errnis
| 05/18 18:10 Atsakyti
Koks normalus zmogus uz dyka ant savo masinos darbovietes reklama nudazys
ddt
| 05/18 17:53 Atsakyti
Jo, belgas vaziuoja britisku automobiliu olandisku stilium.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas