M. Verstappeno interviu prieš lenktynes: lenkimai yra neįmanomi (3)

M. Verstappeno interviu prieš lenktynes: lenkimai yra neįmanomi
logo 2017 Gegužės 28 d. 11:38, Red Bull Content Pool

Maxas Verstappenas yra pasiruošęs vienam iš didžiausių sezono iššūkių – Monako GP. Olandas per savo karjerą F-1 nebaigė abiejų lenktynių Monako trasoje, nes patyrė avarijas. Tiesa, vakar jis pasiekė geriausią savo rezultatą kvalifikacijoje, kai iškovojo ketvirtąją vietą.

-        Maxai, buvo visada sakoma, kad Monako GP yra puiki vieta „Red Bull“ komandai. Kokia tavo nuomonė dėl šio pasakymo? – paklausė M. Verstappeno žurnalistas.

-        Mes turime būti realistiški. Tai ką mes padarėme šeštadienį buvo geriausia, ką galėjome padaryti. Bent jau geriausia, ką galime kvalifikacijoje. Sakyčiau, kad mano ratas buvo limituotas, todėl esu laimingas, kaip viskas pasibaigė. Būnant taip arti trejeto reiškia galimą podiumą, tačiau, kad tai galėtų nutikti bent vienas bolidas priekyje turi pasitraukti (juokiasi).

-        Lyginant kvalifikaciją ir treniruotes, manai, kad žengei žingsnį į priekį ar liko ta pati situacija?

-        Prieš treniruotes buvo šiek tiek klaidelių dėl bolido apskaičiavimų, bet mes tai pataisėme šeštadienį. Tiesą sakant, buvo ganėtinai didelis žingsnis į priekį.

-        Jei pažiūrėtum į kvalifikacijos rezultatus, tai pirmas šešias komandas skyrė tik sekundė, o tu nuo „pole“ pozicijos atsilikai tik trimis dešimtosiomis. Ar tai dėl trasos, ar „Red Bull“ pasivijo geriausias komandas?

-        Faktas, jog visos komandos pasistūmėjo į priekį parodo šios trasos prigimtį. Barselonoje mes atsilikome penkiomis ar šešiomis dešimtosiomis, o čia šis atsilikimas daug mažesnis. Tai yra ganėtinai kieta!

-        Kokia tavo nuomonė dėl „Red Bull“ patobulinimų Barselonoje?

-        Bolidas jaučiasi geriau, bet yra sunku vertinti skirtumą šioje trasoje.

-        Sezono pradžioje su Danieliu Ricciardo skundėtės dėl bolido sukibimo trasoje. Kokia situacija yra dabar?

-        Mes vis dar nesame geriausi, bet tikrai patobulėjom. Tikrai neatsiliekame daug. Nekalbame tik apie sukibimą trasoje, bet ir mechaninį sukibimą, o ties tuo mes dar turime pasitempti.

-        Visi svarsto ar lenkimai bus galimi šioje trasoje. Koks tavo spėjimas?

-        Įprastai, tai yra neįmanoma, bet tu turi pabandyti. Daug kas priklausys nuo starto ir strategijos. Manau, kad ankstyvas sustojimas boksuose, gali būti realus variantas.


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Naglis Žegunis
| 05/28 13:50 Atsakyti
Jeigu pirmas trejetas atsilaikys starte, bus gerai.
Williams fanas
| 05/28 12:03 Atsakyti
del platesniu bolidu tikrai nelabai imanoma lenkti,nebent ivaziuojant i vadinamaji tuneli ;)
Sajan Button
| 05/28 11:50 Atsakyti
Lenktynese lauksim avarijos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas